Dagmar Patrasová s novým účesem a manželem Felixem ve společnosti: Herečka prozradila, jak se jim po krizi kvůli Lucii Gelemové daří

Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Felix Slováček a Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 2. 2. 2022

Ještě před nějakou dobou to vypadalo, že manželství Dády Patrasové (65) a Felixe Slováčka (78) je už jen formalitou a místo lásky je spojují jen vzpomínky a děti. Nyní je ale vše jinak, hudebník se minulý rok rozešel se svou partnerkou Lucií Gelemovou (39) a vrátil se domů. Nyní se po boku své manželky objevil i na společenské akci. "Mezi námi je všechno v pořádku," řekla optimisticky Dagmar Patrasová pro ŽivotvČesku.cz.

Manželství Dagmar Patrasové a Felixe Slováčka za sebou má mnoho silných otřesů, drtivá většina z nich byla v posledních letech způsobena vztahem slavného hudebníka s Lucií Gelemovou. Bývalí partneři se rozešli letos v květnu a nadále měli přátelský vztah až do prosince, kdy mezi nimi vznikl velmi ostrý konflikt poté, co fotografové zachytili výtvarnici, jak vchází s jiným mužem do hotelu.

Přestřelka mezi bývalými partnery před Vánoci skončila a Felix Slováček se začal naplno věnovat nápravě svého manželství a pochroumaných rodinných vztahů. Už vánoční svátky se nesly ve velmi poklidném duchu, oproti letům předchozím byly jistě minimálně pro Dagmar Patrasovou příjemnější.

"Myslím si, že ten nejlepší dárek byl ten, že se celá rodina sešla. Vždy jsme byli zvyklí, ještě z dob, kdy žili rodiče, že jsme se ve velkém počtu sešli u vánočního stolu. Pak se to začalo tenčit, ale teď už to zase narůstá. Vánoce jsou o rodině, o tom, že se všichni sejdou a povídají si. Těch příležitostí na scházení je málo, protože každý je pracovně vytížený, takže tentokrát to bylo fajn," řekla před časem pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová.

Že je mezi manželi atmosféra lepší a lepší dokazuje i to, že si společně vyrazili na oslavu narozenin známé lékařky Ivany Němečkové. Vypadali spokojeně nejen ve chvílích, kdy byli sami, ale také v momentech, kdy jim společnost dělaly i další přítomné slavné osobnosti. Herečka a zpěvačka potvrzuje, že vše vypadá dobře.

"Mezi námi je všechno v pořádku," řekla pro ŽivotvČesku.cz optimisticky Dagmar Patrasová, která manželovi odpustila a ve společnosti mu dělala důstojný doprovod. Vypadala totiž skvěle, a to i bez pomoci stylistů. "Starám se o sebe sama. Mám pouze skvělého kadeřníka," dodala manželka Felixe Slováčka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.