Dagmar Patrasová si dělala zálusk na společné léto, Felix Slováček to odmítl a řekl, kam pojede

Dagmar Patrasová a Felix Slováček.
Dagmar Patrasová a Felix Slováček.
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 6. 2021

Jejich představy o letní dovolené jsou odlišné a nevypadá to, že během prázdnin najdou společnou řeč. Dagmar Patrasová (65) pro ŽivotvČesku.cz řekla, že by v létě ráda vyrazila k moři a že by se nebránila, kdyby jel i její manžel Felix Slováček (78). "Letos zůstanu v Česku. Mám sice už po kompletním očkování, ale plánuji, že budu na chalupě," sdělil pro ŽivotvČesku.cz Felix s tím, že o společném čase s manželkou neuvažuje.

Po podivném »​polovičatém« rozchodu mezi výtvarnicí Lucií Gelemovou (38) a Felixem Slováčkem to vypadalo, že by Felix mohl začít trávit více času se svou manželkou Dagmar Patrasovou. Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz řekla, že skončil jen partnerský poměr, ale dál budou intenzivními přáteli a nenechají si to vzít.

"Felix sám řekl, že to vnímá tak, že přátelství potrvá do konce života. Přátelství je přeci o tom, že je na věky. Já to mám postavené stejně jako on," uvedla Lucie Gelemová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že přátelství se rozhodně nevzdá.

Dagmar Patrasová, která si na začátku června naordinovala jarní pobyt u moře ve společnosti kamarádek, naznačila, že na letní dovolenou by klidně vyrazila také s Felixem. "Dovolená s manželem? Fakt nyní nevím. Tak řekněme, že nevím, co bude v létě. Může se stát plno věcí," dělala si naděje Dagmar Patrasová a představa o velké rodinné dovolené jí nebyla cizí.

Jenže Felix Slováček se k moři nechystá. Chce být v klidu na chalupě a o Dádě nemluví. "Letos zůstanu v Česku. Mám sice už po kompletním očkování, ale plánuji, že budu na chalupě a že přijedou děti," prozradil pro ŽivotvČesku.cz své plány na léto, ve kterých jeho manželka evidentně příliš nefiguruje.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.