Dagmar Patrasová už má hlavu v pořádku. Před odjezdem za přítelem si udělala hezký večer s Felixem

Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Dagmar Patrasová a Felix Slováček
Foto: Martin Pekárek / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 7. 2021

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (65) posunula odjezd za přítelem do Itálie kvůli úrazu hlavy. "Stoupla jsem si na kraj židle a ta se zvrtla. Alkohol v tom roli nehrál," řekla pro ŽivotvČesku.cz žena, o které kolovaly pověsti, že nezvládá boj s životosprávou. Hlavu už má v pořádku, lékaři stehy odstranili. Dagmar Patrasová se nyní chystá na dovolenou za italským přítelem, to jí ale nebrání v tom, aby si udělala hezký večer s manželem Felixem Slováčkem (78). "Zašli jsme si na večeři, bylo to fajn," prozradila pro ŽivotvČesku.cz.

Královna dětských srdcí, která svým půvabem udivovala v seriálu Návštěvníci z roku 1983 nebo jako princezna Xénie ze seriálu Arabela (1980), utrpěla v polovině července ošklivé zranění, když si rozrazila hlavu po pádu v kuchyni. Pomoc jí musela tehdy zavolat dcera Anička Slováčková (25).

"Hledala jsem něco v horní skříňce a přistavila jsem si židli s polstrováním. Stoupla jsem si na kraj a židle se zvrtla. Spadla jsem blbě přímo na pultík s deskou z leštěného pískovce, který v kuchyni máme. Doma byla Anička a zavolala mi sanitku. Rozhodně není pravda, že by v tom hrál roli alkohol. Myslím si, že je to mnoho povyku pro dva stehy," vysvětlila tehdy pro ŽivotvČesku.cz, jak ke zranění došlo.

Dnes už má hlavu zcela v pořádku, lékaři stehy odstranili, a Dáda se tak může chystat do Itálie za svým přítelem Vitem. To jí ale nebrání v tom, aby trávila čas i s manželem Felixem. "Zašli jsme si na večeři, bylo to fajn," potvrdila pro ŽivotvČesku.cz, že i když se chystá na dovolenou po boku šarmantního Itala, nezanedbává ani společné prožitky s chotěm.

"Myslím si, že člověk by měl trávit čas s lidmi, se kterými je mu dobře. Takže budeme chodit na procházky, pít víno, jíst ryby a hodně si budeme povídat," těší se manželka Felixe Slováčka na pobyt u moře. Herečka také prozradila, jak dlouho se s Italem zná.

"Anička byla malinká a celá rodina jsme byli v Itálii na dovolené. Tak jsem ho poznala. Jsme přátelé přes dvacet let. Je to slušný a velmi hodný člověk, je to opravdový přítel," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová o muži, za kterým do Itálie pojede.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.