Reklama:

Dagmar Patrasová výrazně zhubla a ukázala ploché bříško. Prozradila, co stojí za její štíhlou linií

Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová
Herečka a zpěvačka Dagmar Patrasová
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 9. 9. 2021

Zpěvačka a herečka Dagmar Patrasová (65) dokazuje, že věk je jen číslo. V poslední době jí to velice sluší a na představení nové kosmetiky v pražské Malostranské besedě ohromila postavou. Zcela evidentně zhubla a na svou postavu i od přítomných na akci poslouchala komplimenty. "Já se stabilně stravuji zdravě," řekla pro ŽivotvČesku.cz Dáda Patrasová a vysvětlila, co pravděpodobně stojí za jejím poklesem hmotnosti.

Reklama:

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová patří mezi celebrity, které už léta vypadají téměř stejně a jejich vzhled se nijak zásadně nemění například experimentováním s účesy. Na poslední akci, kterou navštívila, ale bylo nepřehlédnutelné, že má plošší bříško než ještě před několika týdny. Za komplimenty byla vděčná, přiznala ale, že jídelníček ani pohybový režim nezměnila.

Reklama:

"Všichni mi tam říkali, že jsem zhubla, ale je pravda, že já se nevážím. Vizuálně jsem ale asi musela zhubnout. Já už hlavně neberu léky na páteř, které mi dělaly otoky, tak je to možná tím," vysvětlila pro ŽivotvČesku.cz Dagmar Patrasová, co pravděpodobně stojí za jejím váhovým úbytkem a štíhlou linií, která v úzkých džínách vynikla.

Přestože Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz už v minulosti přiznala, že na její postavě se pozitivně podepisují ze strany babičky a tatínka, kteří byli štíhlí, ploché bříško nemá úplně zadarmo. Na zdravé pokrmy je ale zvyklá už dlouhodobě a nemá ani potřebu si jednou za čas vychutnat něco tučného.

"Já se stabilně stravuji zdravě - jím zeleninu, ovoce, sem tam maso nebo těstoviny. Jsem navyklá takhle jíst už opravdu dlouhodobě a ani mě nebaví si ujet třeba na svíčkové. Tu nejlepší stejně dělala moje maminka, ale ta už tady není a já si nebudu kazit vzpomínky," dodala Dáda Patrasová pro ŽivotvČesku.cz, čemu vděčí za svou postavu.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: