Reklama:

Dal si to na Vémolu. Šéfkuchař Kašpárek hubne dál a ukázal jak. Jako MMA zápasník skočil na panáka a seřezal ho hlava nehlava

Radek Kašpárek
Radek Kašpárek
Foto: Se svolením Radka Kašpárka 2x
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 2. 5. 2024

Mistr české gastronomie Radek Kašpárek je živým důkazem toho, že i šéfkuchař umí rozdávat tvrdé rány. V rámci svého dlouhodobého hubnutí aktuálně předvedl, jak si dává do těla, když skočil na tréninkového MMA panáka a zasypal ho sérií úderů. Lidově by se dalo říct, že si to »dal na Vémolu«. Pro ŽivotvČesku.cz věhlasný gastro umělec nedávno prozradil, že se mu podařilo shodit od loňského léta už přes 20 kilogramů.

Reklama:

Radek Kašpárek prochází neuvěřitelnou proměnou. A to nejen fyzickou, ale také duševní. Je to zkrátka kompletní očista, kterou člověk jednou za čas potřebuje, aby se posunul v životě na další mety. Díky tvrdé dřině v posilovně a odříkání dokázal shodit přes dvacet kilogramů a hubne dál, jak uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

"Jelikož na sobě teď opravdu makám, cítím se skvěle a také díky tomu věřím, že zvládnu každou další výzvu," pro ŽivotvČesku.cz uvedl upřímně Radek Kašpárek, který kombinuje posilovnu s bojovými sporty.

Redakci ŽivotvČesku.cz ukázal »kardio cvičení«, které po stagnaci v rámci hubnutí začalo zabírat. Kašpárek začal trénovat smíšená bojová umění a během tréninku pod dohledem profesionálního trenéra lidově řečeno zasypal tréninkového MMA panáka tvrdými údery, a to v takzvané pozici »ground-and-pound«.

I když se to někomu nemusí zdát, slavný šéfkuchař má v ruce pořádný »dynamit«. Že jde skutečně o náročný dril, už v minulosti dokázal ve svých zápasech třeba známý MMA zápasník Karlos Vémola, jehož specifický styl zápasu je věhlasný - soupeře pošle na zem, kde nad ním získá dominanci a takřka ho »utluče«, zápasnickou terminologií řečeno »uškrtí«.

K dobrému pocitu Radkovi dopomáhá i nová image, kterou si už pár měsíců udržuje. Melírek a o dvacet kilogramů lehčí a zformované tělo skutečně dělá divy. "Nová image, nový začátek, jak se říká," potvrdil s úsměvem pro ŽivotvČesku.cz životní změnu Kašpárek.

Podle informací redakce se slavný šéfkuchař brzy objeví na televizních obrazovkách v české verzi zejména v zahraničí známé televizní show Hell’s Kitchen. A to je i jeden z důvodů, proč prochází pořádnou proměnou.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: