Další kopanec do Jaromíra Soukupa: Své přítelkyně si značkuje, všem dává stejné dárky, tvrdí Agáta Hanychová

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 24. 5. 2024

Influencerky Agáta Hanychová a Ornella Koktová ve svém podcastu opět otevřely téma »Jaromír Soukup«. V souvislosti s ním ukázaly na kameru fotografii jeho údajné partnerky novinářky Gábiny, kterou jim zaslal jeden z posluchačů. Na něm má blondýnka prý stejný přívěsek, jako dostala od podnikatele Agáta, která už ho ale prý prodala. Bývalá modelka podala jasné vysvětlení –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ někdejší šéf TV Barrandov kupuje svým partnerkám stejné dárky. "Jaromír Soukup si takhle značkuje holky," řekla. Gabriela však není jedinou ženou, o které se spekuluje jako o Soukupově partnerce. V jeho přítomnosti se na společenské akci ukázala i Michaela Taschnerová, jež pro ŽivotvČesku.cz označila jedno z tvrzení Agáty Hanychové za lživé.

Agáta Hanychová je Jaromírem Soukupem patrně posedlá. Jinak si totiž asi ani nejde vysvětlit její tvrzení, které nově »vypustila« ve svém podcastu na placené platformě, že údajná partnerka podnikatele nosí stejný přívěsek, jako dostala od něj sama. V tomto případě jde o její bývalou kamarádku –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ novinářku Gabrielu.

Přívěsek s kamínky v hodnotě 120 tisíc korun, který Hanychová nosila ještě dlouho poté, co se s otcem dcery Rozárky rozešla, už prý prodala.

"Už jsem ho prodala, on si Jaromír Soukup takhle značkuje holky. Spousta lidí řeší, jestli spolu jsou, nebo nejsou. Když jsou spolu, tak ona má tenhle přívěsek, když spolu nejsou, tak má jiný," tvrdí Agáta s tím, že se zřejmě jedná o »nemoc«, když muž kupuje ženám stejné dárky.

"Ne, to je lenost," skočila Hanychové do řeči a řekla svůj názor Ornella Koktová, která má prý s podobnými »lenochy« stejnou zkušenost.

Luxusní přívěsek nebyl zdaleka jediným hodnotným darem, který Agáta od někdejšího mediálního magnáta dostala. Redakce ŽivotvČesku.cz už ve čtvrtek psala o tom, že se vicemiss z roku 2005 zatím neúspěšně snaží prodat bílé SUV jihokorejské značky, které také dostala od svého expartnera.

Jaromír Soukup se ke své nové známosti zatím stále nevyjádřil. Spekuluje se jak o jeho vztahu s novinářkou Gábinou, tak i s bývalou marketingovou ředitelkou rakouské banky Michaelou Taschnerovou.

Se sympatickou brunetkou se Soukup objevil na slavnostním finále Miss Czech Republic, vážnější vztah ale ani jeden z nich nepotvrdil. Dvojice se zná dlouhá léta a je pravděpodobné, že jde jen o čistě přátelský vztah.

Redakce ŽivotvČesku.cz byla s Michaelou Taschnerovou před pár dny v kontaktu, kdy se brunetka ohradila proti slovům Agáty Hanychové. Ta ve svém podcastu naznačila, že se sympatickou vícenásobnou maminkou měl v minulosti intimní vztah její současný manžel Miroslav Dopita.

"Pana Dopitu osobně znám, neboť jsme byli spolužáci na střední škole, Obchodní akademii Dušní. To je ale vše! Jakékoliv intimnosti či vztahy radikálně popírám," uvedla ve svém vyjádření pro ŽivotvČesku.cz sympatická Michaela. 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.