Další magické datum se blíží. Slavná numeroložka promluvila o datu 24. 4. 2024

Astro - Ilustrační snímek
Astro – Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 8. 4. 2024

Blíží se již druhý den, který se v rámci čísel, která nese, dá označit za magický. V prvním případě šlo o datum 4. 4. 2024, teď mnohé bude jistě zajímat datum 24. 4. 2024, a to zejména kvůli tomu, že v něm převládne počet stejných čísel. Numeroložka Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz v souvislosti s tím vypracovala horoskop.

"Energie v rámci zmíněného data svede bitvu mezi slepým optimismem a nejhoršími obavami. V takovéto chvíli bude dobré předčasně nevýskat či nesýčkovat, ale raději vše zpomalit nebo zastavit –⁠⁠⁠⁠⁠ abyste mohli přesněji posoudit, co se bude dít a jaká bude realita, co bude nevyhnutelné a co by se mohlo stát, kdyby...," uvedla Lenka Suchardová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že magické datum 24. 4. 2024 bude zajímavé zejména s ohledem na »návrat něčeho, co se zdálo ztraceno«.

"Něco, co jste si mysleli, že je již ztraceno, se vám právě v tento den může vrátit. Pokud jste však v posledním půlroce opustili něco sami, pak se s tím už pravděpodobně nesetkáte. A to ve vašem zájmu, i když jste z toho na rozpacích," dodala pro ŽivotvČesku.cz věhlasná numeroložka.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.