Další miminko bychom s manželkou chtěli, ale už to nejde, přiznal šéfkuchař Radek Kašpárek

Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 7. 2021

V polovině května s manželkou přivítali na světě prvního syna. Uznávaný šéfkuchař a porotce gastronomické show Radek Kašpárek (39) měl už předtím početnou rodinu, která se nyní ještě rozrostla o dalšího člena. Ale další potomek už není v plánu. "Ještě jednoho potomka bychom chtěli, ale další dítě prostě už nejde. Vždyť bychom museli žít někde v nějakém obrovském domě, protože by nás tam bylo jako máku," připustil pro ŽivotvČesku.cz.

Zásnuby s nynější manželkou Andreou proběhly v roce 2017, ale až loni 13. března došlo na oficiální sňatek. V polovině května se manželům Kašpárkovým narodil zdravý chlapeček, kterého pojmenovali Sebastian - jméno se vykládá jako vznešený a ctihodný. Oblíbený šéfkuchař a televizní osobnost má tak početnou rodinu a další děti v plánu už nejsou.

"Ještě jednoho potomka bychom chtěli, ale další dítě prostě už nejde. Vždyť bychom museli žít někde v nějakém obrovském domě, protože by nás tam bylo jako máku. Já mám dvě dcery z předchozího manželství, žena má dceru a teď máme našeho chlapečka. Navíc, kdyby se narodila ještě jedna holka, tak to bych se asi zbláznil," řekl s úsměvem na tváři Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Manželé tak mají čtyři děti, přičemž novým členem je teprve dvouměsíční Sebastian, který jakožto mužský zástupce více vyrovnal výrazně převažující počet žen v rodině. I když už Radek Kašpárek neplánuje být popáté otcem, užívá si krásnou rodinu, na kterou může být právem pyšný.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.