Další miminko bychom s manželkou chtěli, ale už to nejde, přiznal šéfkuchař Radek Kašpárek

Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Šéfkuchař Radek Kašpárek se synem
Foto: Se svolením Radka Kašpárka

V polovině května s manželkou přivítali na světě prvního syna. Uznávaný šéfkuchař a porotce gastronomické show Radek Kašpárek (39) měl už předtím početnou rodinu, která se nyní ještě rozrostla o dalšího člena. Ale další potomek už není v plánu. "Ještě jednoho potomka bychom chtěli, ale další dítě prostě už nejde. Vždyť bychom museli žít někde v nějakém obrovském domě, protože by nás tam bylo jako máku," připustil pro ŽivotvČesku.cz.

Zásnuby s nynější manželkou Andreou proběhly v roce 2017, ale až loni 13. března došlo na oficiální sňatek. V polovině května se manželům Kašpárkovým narodil zdravý chlapeček, kterého pojmenovali Sebastian - jméno se vykládá jako vznešený a ctihodný. Oblíbený šéfkuchař a televizní osobnost má tak početnou rodinu a další děti v plánu už nejsou.

"Ještě jednoho potomka bychom chtěli, ale další dítě prostě už nejde. Vždyť bychom museli žít někde v nějakém obrovském domě, protože by nás tam bylo jako máku. Já mám dvě dcery z předchozího manželství, žena má dceru a teď máme našeho chlapečka. Navíc, kdyby se narodila ještě jedna holka, tak to bych se asi zbláznil," řekl s úsměvem na tváři Radek Kašpárek pro ŽivotvČesku.cz.

Majitel estetické kliniky Robert Paulat (42), známý též pod přezdívkou »​Český Ken«, se stal tatínkem. Miminko odnosila náhradní matka a chlapeček jménem Andreas přišel na svět ve středu v půl desáté večer. Emoce po narození syna jsou velmi silné. "Jsme ještě v porodnici, akorát koukám na malého. Bylo to něco neskutečného, splnil se mi sen," řekl Robert Paulat pro ŽivotvČesku.cz a popsal první hodiny v roli otce.

Manželé tak mají čtyři děti, přičemž novým členem je teprve dvouměsíční Sebastian, který jakožto mužský zástupce více vyrovnal výrazně převažující počet žen v rodině. I když už Radek Kašpárek neplánuje být popáté otcem, užívá si krásnou rodinu, na kterou může být právem pyšný.

Televizní moderátorka Iveta Vítová (38) chtěla mít vždy dvě děti, takže nyní si naplno uží...

Zavřít reklamu