Další proměna Jana Punčocháře. Šéfkuchař je hubený jako lunt, promluvil o svém shazování

Jan Punčochář
Jan Punčochář
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 5. 2024

Vyhlášený šéfkuchař Jan Punčochář se snažil shodit přebytečné kilogramy již několikrát. Pokusy o dlouhodobé udržení váhy ale u něho v minulosti selhávaly. Nyní se pochlubil snímkem, na kterém je snad nejštíhlejší za celou dobu, co se stal pro veřejnost známým. Na sociální platformě ukázal i fotku z doby, kdy byl lidově řečeno vykrmený. Pro ŽivotvČesku.cz oblíbený gastro mág prozradil, jak dosáhl toho, že za poslední měsíce zhubl na váhu, se kterou je spokojený. "Přerušovaný půst a pohyb," uvedl Jan Punčochář.

Porotce populární gastro show Jan Punčochář šel v poslední době do sebe. Dá se říct, že se fenomenální kuchtík ztrácí před očima. Za poslední měsíce se výrazně proměnil a pyšní se štíhlou postavou. Vyhlášený šéfkuchař sdílel na sociální síti Instagram svůj nejnovější snímek a porovnal ho se snímkem, kde byl prostorově výraznější.

Punčochář nyní vypadá skvěle a dá se říci, že i o deset let mladší. Pro ŽivotvČesku.cz prozradil svůj recept na hubnutí. "Držím přerušovaný půst a do toho jsem se dal na thajský box, který mě začal bavit," sdělil na dotaz redakce vyhlášený gastro mistr.

V pohostinské branži není Jan Punčochář jediný, který za poslední rok shodil více kilogramů. Od konce léta na své postavě maká i jeho kolega Radek Kašpárek, který dokázal za půl roku shodit dvacet kilogramů. Ten docílil fyzické proměny díky tvrdým tréninkům s osobním trenérem a změnou jídelníčku.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.