Další záhada u Agáty. Jaromír Soukup už ji oslovuje jinak

Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Agáta Hanychová a Jaromír Soukup
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 6. 2. 2024

Influencerka Agáta Hanychová se rozhodla prodat cenné věci, které dostala od expartnera Jaromíra Soukupa. Na sociální síti Instagram nabídla svým sledujícím »holčičkám« náhrdelník luxusní značky, který nosila dlouhé měsíce. Šperk v hodnotě převyšující sto tisíc korun dostala od podnikatele už v době, kdy byla těhotná. Kromě toho se bývalá modelka zbavuje i bílého vozu, který údajně dostala od mediálního magnáta za porod. Co na to říká Jaromír Soukup? Dle vyjádření, které zaslal do Blesku, ho Agátino jednání příliš nepřekvapuje, zajímavostí ale je, že ji označil jako »paní Dopitovou«. Agáta přitom po svatbě s Mirkem Dopitou tvrdila, že její zůstává dívčí příjmení. Záhadou u influencerky bylo i to, když pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že se nebude dívat na zápas Soukup vs. Bejr předminulou sobotu. Dle jejího »storýčka« ale vyšlo najevo, že se nejen dívala, ale záběr ze zápasu také záhadně okomentovala.

Agáta Hanychová doslova pálí mosty a rozprodává cennosti, které dostala jako dárek od svého expartnera a otce společné dcery Rozárky Jaromíra Soukupa. Rozhodně to ale nedělá potají, luxusní věci nabízela přímo na svém instagramovém profilu. K »nabídce« řetízku s přívěskem, který ještě donedávna nosila, napsala, že se ho chce zbavit, protože jí připomíná špatnou energii.

Dále nabídla své bílé vozidlo jihokorejské značky, které rovněž dostala od šéfa TV Barrandov. Místo něho začala pokukovat po vozu německého výrobce. Agátino počínání okomentoval Jaromír Soukup pro web Blesk.cz. Zarážející na tom je, že Agátu označil za »paní Dopitovou«. "No, nedělá se spousta věcí, co dělá paní Dopitová. Co bych na to řekl...," napsal Soukup.

Agáta však tvrdila, že si nechala po svatbě s Miroslavem Dopitou své dívčí jméno. Je tedy možné, že poloviční šéf TV Barrandov schválně prořekl něco, co mělo být před veřejností utajeno. Jaromír Soukup se oproti Agátě vždy k jejich vztahu vyjadřoval s nadhledem a neprozradil víc, než bylo zdrávo. Emoce na uzdě udržel i tentokrát, i když mu může Agátino jednání připadat sebevíc nesmyslné.

Méně pochopitelné bylo i to, když Agáta pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že se na zápas svého expartnera v boxu rozhodně dívat nebude. "Koukat na to nebudu... Myslím, že večerní čas budu věnovat rodině. I kdyby však ne, zcela jistě bych upřednostnila jinou intelektuálnější zábavu," řekla influencerka pro ŽivotvČesku.cz krátce před zápasem Jaromíra Soukupa. Nakonec však vyšlo najevo, že se nejen dívala, ale údajně se chtěla přijít podívat i osobně.

Zdá se, že i Jaromír Soukup je po rozchodu konečně šťastný. Po víkendu na horách, který strávil v doprovodu utajené osoby, na sociální síti Instagram řekl, že více řekne, až to začne být aktuální. Jestli tím naznačoval nový vztah, se veřejnost jistě v příštích týdnech dozví.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.