Dan Hůlka ukázal krásnou manželku a dceru. Bohuš Matuš prozradil, co holčička po slavném tatínkovi podědila

Daniel Hůlka
Daniel Hůlka
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 9. 2022

Muzikálový herec Daniel Hůlka (54) se může pyšnit cenou Mistr zábavního umění. Tu obdržel o víkendu v Divadle Lucie Bílé, kam jej na slavnostní večer doprovodila také manželka Barbora (31) s dcerou Rozárkou (4). Kamarád a kolega známého zpěváka Bohuš Matuš (49) popsal, v čem je malá Rozárka po svém tatínkovi. "Myslím, že po něm zdědila talent," uvedl pro ŽivotvČesku.cz.

Roztomilou dceru Rozárku má muzikálový herec Daniel Hůlka se svou o 23 let mladší manželkou Barborou. Dítě, které měl až v pozdějším věku, si velmi přál. Jistě mu tak dělá radost, že jeho malá princezna je mu velice podobná nejen vzhledově - podědila po něm uhrančivý pohled, ale zdědila i jiné jeho vlastnosti.

Obě důležité ženy zpěvákova života jej o víkendu doprovodily na slavnostní převzetí ceny Mistr zábavního umění, za kterou již umělec poděkoval také na sociální síti Instagram. Příspěvek doplnil fotografií svých blízkých, na které vypadají jako reklama na rodinné štěstí.

"Rozárka je celý Dan. A myslím, že bude také zpěvačka," uvedl pro ŽivotvČesku.cz zpěvák Bohuš Matuš, který se s Danielem Hůlkou přátelí a setkává se s ním také na divadelních prknech. Sám se rovněž stal otcem až v pozdějším věku. S manželkou Lucií (19) vychovává dceru Natálku (2).

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.