Dana Morávková nabídla pohled do soukromí a pochlubila se nazdobeným stromkem. Popsala, jak prožije vánoční svátky

Dana Morávková
Dana Morávková
Foto: Nextfoto
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 12. 2022

Čtvrtý adventní víkend je pro řadu Čechů časem, kdy v nachystaném domě vyčkávají na příchod Ježíška a užívají si pohodu v teple domova. Právě tak blížící se svátky prožívá Dana Morávková (51), která se na sociální síti pochlubila fotografií krásného vánočního stromečku. Pro ŽivotvČesku.cz herečka prozradila, na jaký vánoční film se těší nejvíce.

Na svátky se Dana Morávková těší už proto, že domů dorazí její syn Petr (23), kterého má s manželem, hudebním skladatelem Petrem Maláskem (58), kterého jinak příliš nevídá. Mladý muž totiž studuje vysokou školu ve Velké Británii, kde nedávno odpromoval a pokračuje v dalším studiu. Jak momentálně ukázala na svém Instagramu, její domácnost je již přichystaná. 

"Na svátky jezdí syn domů, jinak studuje v zahraničí, tak si ho konečně trochu užijeme. Doufám, že se mu tady u nás líbí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz s úsměvem herečka, která je na svého jediného potomka, který se věnuje literatuře, velmi pyšná. 

Kromě rodinného shledání se Dana Morávková těší také na klasické vánoční filmy. "Nejraději se podívám na Lásku nebeskou," zmínila pro ŽivotvČesku.cz oblíbený romantický film, který má po světě řadu fanoušků. 

Pokud jde o dárky, o oblíbené umělkyni je známo, že hromadám balíčků příliš neholduje. Na otázku redakce, zda je již v tomto ohledu s přípravami hotová, pouze tajuplně a vesele odpověděla: "U nás dárky nosí Ježíšek."

Rodina je pro herečku velmi důležitá. Skvělé vztahy má nejen se synem, ale také s manželem, se kterým si po letech stále mají co říci. Dvojice se překvapuje prý především drobnými radostmi, což může být klidně i jen milá SMS zpráva během dne. Další překvapení manželé prožívají společně při cestování, které je již roky jejich velkým koníčkem.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.