Daniel Hůlka se pochlubil rozkošnou dcerou. Rozárka je po tátovi, zdědila talent, říká kolega Bohuš Matuš

Zpěvák Daniel Hůlka
Zpěvák Daniel Hůlka
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 25. 8. 2021

Jakoby mu z oka vypadla. Krásné období svého bohémského života zažívá Daniel Hůlka (53). V současnosti si užívá spokojené manželství s osudovou ženou Bárou (30) a rostoucí dcerkou Rozárkou (3,5), kterou se často chlubí ve společnosti. Nebylo tomu jinak na narozeninové oslavě osobnosti kladenského hokeje a baviče Lubomíra Čužáka Ryse (77), kam přišla řada známých tváří. "Rozárka je celý Dan. A myslím, že bude také zpěvačka," řekl pro ŽivotvČesku.cz kamarád a kolega zpěváka Bohuš Matuš (48).

Akce to byla vydařená. Čužák kromě své oslavy uspořádal koncert, na kterém zazněla hudba z muzikálu Fantom Opery a Daniel Hůlka zazpíval se svoji dcerou árii z Drákuly. "Dan vzal dceru na jeviště a ona to s ním skvěle zazpívala. Diváci se skvěle bavili a myslím, že po něm zdědila talent. Bylo úžasné to sledovat," popsal pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který rovněž zpíval.

"Osobně jsem moc rád, že je ohledně epidemie klid a že se může zase normálně fungovat. Očkovaný zatím nejsem, to ještě zvažuji, takže jsem k tomu zatím zdrženlivější," pokračoval Bohuš Matuš s vírou, že k dalšímu locdownu už nedojde.

Na vydařenou akci dorazila řada známých umělců. Mezi nimi třeba zpěvačky Heidy Janků (56), Magda Malá (54) či zpěváci Petr Kolář (54), Standa Hložek (66) a řada dalších.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.