Daniel Hůlka vyvedl rodinu do kina, malá Rozárka byla jako princezna. Pyšný tatínek promluvil o vlastnostech dcery

Daniel Hůlka s dcerou
Daniel Hůlka s dcerou
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 1. 2023

Premiéra nové pohádky Zoubková víla přilákala řadu známých osobností, které využily příležitosti, aby si do společnosti vyrazily spolu se svými potomky. Pěkný rodinný čas si přišel užít také zpěvák Daniel Hůlka (54), který vyvedl manželku Barboru (31) a roztomilou dceru Rozárku (4), která byla v duhových šatech jako opravdová princezna. "Malá si to moc užila," řekl pro ŽivotvČesku.cz spokojený tatínek.

Roztomilou dceru Rozárku má muzikálový herec Daniel Hůlka se svou o 23 let mladší manželkou Barborou. Dítě, které měl až v pozdějším věku, si velmi přál. Holčička je mu na první pohled velice podobná. Oba mají identický úsměv a stejně uhrančivé oči. Když je objektivy fotoaparátů zachytily společně, je navíc na první pohled patrné, že jsou spolu skutečně sehraná dvojice.

"Co se týká vlastností, myslím, že je Rozárka tak nějak namíchaná, polovinu má po mně a polovinu po ženě Barborce. Nejspíš bude prostě originál, je svá," řekl pro ŽivotvČesku.cz Daniel Hůlka, který je na svou malou dceru velice hrdý, s tím, že si s celou rodinou pohádku velmi užili.

"Rozárka je celý Dan. A myslím, že bude také zpěvačka," uvedl pro ŽivotvČesku.cz Bohuš Matuš, který se s Danielem Hůlkou přátelí a setkává se s ním také na divadelních prknech, s tím, že holčička vykazuje známky uměleckého nadání.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.