Daniel Stach, kterého lidé chtěli za ministra, ve Varech oslňoval nakažlivým úsměvem. Do politiky se nechystám, řekl

Moderátor Daniel Stach
Moderátor Daniel Stach
Foto: Nextfoto
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 27. 8. 2021

Moderátor a bývalý reprezentant České republiky ve vodním slalomu Daniel Stach (32) byl součástí besedy na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech. Na akci rozdával dobrou náladu a úsměvy, lidé si nemohli nevšimnout, nakolik je jeho úsměv nakažlivý. Koneckonců se jim už dříve zalíbil na televizních obrazovkách a dokonce si ho díky upřímnosti a inteligenci mnozí představovali v loňském roce jako budoucího ministra zdravotnictví. "Do politiky se nechystám," řekl Daniel Stach pro ŽivotvČesku.cz.

Vyzařuje z něj klid, skromnost, oplývá inteligencí a jako moderátora ho diváci milují. Daniel Stach na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech uspořádal besedu, na které se v dokonale padnoucím obleku stále sympaticky usmíval. Lidé snadno o jeho úsměvu tak mluví jako o nejnakažlivějším letošního festivalu.

Mnozí si už dlouho umí představit Daniela Stacha ve politické funkci - například jako ministra či dokonce jako prezidenta. Především divákům, kteří ho sledují na televizních obrazovkách, se líbí jeho mluvený projev a to, že je nepřehlédnutelně vzdělaný a má široký přehled.

Moderátor veřejnoprávní televize by se v politice rozhodně neztratil, svůj život ale zasvětil jinému kariérnímu směru. "Do politiky se nechystám," uvedl už před časem Daniel Stach pro ŽivotvČesku.cz s tím, že je za důvěru vděčný všem, kterým by se ve funkci ministra či prezidenta líbil.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.