Reklama:

Dara Rolins na novém snímku plavky nepotřebuje. Na prahu padesátky nabízí Nedvědovi tělo, jaké nemají ani mladé modelky

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 26. 1. 2022

Zpěvačka Dara Rolins (49) prokazuje, že věk je jenom číslo. Na prahu padesátky vystavila na Maledivách tělo, jaké by jí mohly závidět o generaci mladší modelky. Není divu, že její partner Pavel Nedvěd (49) se do nestárnoucí krásky silně zamiloval.

Reklama:

Zpěvačka Dara Rolins prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života. Po zimní dovolené, kterou prožila po boku svého partnera Pavla Nedvěda, se vyrazila ohřát za tropickým sluncem.

Reklama:

Každý rok v lednu pravidelně odjížděla do Indonésie, letos ale Bali vynechala, rozhodla se, že se poprvé v životě podívá na Maledivy. Fanouškům na Instagramu přiznala, že na zamilovaný ostrov Bali se letos nedostala hlavně kvůli koronavirové epidemii.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd už více než půl roku dokazují, že vztah se dá pěstovat i na dálku. Slovenská zpěvačka za viceprezidentem fotbalového Juventusu často lítá, je možné, že bude investovat finance, aby si v Turíně zařídila bydlení. Což by jí schválil i odborník na mezilidské vztahy.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekáváme, a to jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, v případě pak v posteli pošpásovat. Pokud vztah tyto potřeby tělesné blízkosti a dotyku frustruje, což je typická vlastnost vztahů na dálku, samozřejmě se nemůžeme divit, že tyto vztahy mají většinou špatnou prognózu," vysvětlil pro ŽivotvČesku.cz uznávaný psycholog Jeroným Klimeš, jaké úskalí vztahy na dálku představují.

Pokud by ale popová diva investovala čas a peníze, tak by se mohla do Itálie přestěhovat. Šance, že by se Pavel Nedvěd nyní rozhodl italský domov opustit, je téměř nulová.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: