Nejpodivnější rozchod v historii showbyznysu: Lucie Vondráčková a Petr Vojnar promluvili o krachu vztahu a jak to bude

Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2022

Jen málokdo s ohledem na jejich rozdílné povahy věřil, že spolu v partnerském vztahu přežijí rok. To tak může být a nemusí. Více než půlroční vztah Lucie Vondráčkové (41) a Petra Vojnara (45) je podle informací redakce ŽivotvČesku.cz minulostí. Je ale také možné, že budoucnost přinese nové začátky. "Nechci nic v souvislosti s tímto dotazem komentovat," napsal stroze v SMS zprávě moderátor. Oproti tomu zpěvačka byla sdílnější. Lucie Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že za měsíc všichni budou moudřejší. Po rozchodu tedy nevylučuje návrat? Zní vám to podivně? Nejen vám.

Moderátor Petr Vojnar se před pár dny vrátil z dovolené v Americe. Podle informací redakce ŽivotvČesku.cz už delší dobu s pohlednou zpěvačkou v kontaktu není. Redakce mu zaslala SMS zprávu s dotazem, zda spekulace některých médií o rozchodu jsou pravdivé.

"Nechci nic v souvislosti s tímto dotazem komentovat," napsal stroze v SMS zprávě moderátor jako odpověď. Redakce ŽivotvČesku.cz tak kontaktovala zpěvačku. Ta sice byla na slova sdílnější, ale dávala si pozor, aby obsah její výpovědi zůstal tajemný.

Lucie Vondráčková se nejdříve podivovala, že někoho reálně zajímá, zda ještě chodí či nechodí s Vojnarem. Pak několikrát uvedla, že spekulace neřeší a je jí jedno, co kdo píše. Pro ŽivotvČesku.cz ale přeci jen naznačila, že kdo si počká, ten se rozuzlení celého příběhu dočká.

"Já se chci vyjadřovat ke své práci, ne k tomu, o čem se spekuluje. Mně je jedno, o čem se spekuluje. Počkejte za měsíc. Budou věci, které budou následovat. Počkejte do března," uvedla Lucie Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní není vhodná doba, aby jasně řekla, zda s Vojnarem ještě je či už není.

Na dotaz, zda byl jejich vztah reálný, či se jednalo o »píárko«, aby se dvojice dostala do médií, zpěvačka »fejkovou lovestory« kategoricky vyloučila. Slova o »předstíraném« vztahu pro potřeby PR již prý slyšela, ale považuje to za nesmysl.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.