Nejpodivnější rozchod v historii showbyznysu: Lucie Vondráčková a Petr Vojnar promluvili o krachu vztahu a jak to bude

Nextfoto
Lucie Vondráčková a Petr Vojnar
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
rudolf.sindelar@zivotvcesku.cz
Publikováno: 22. 1. 2022

Jen málokdo s ohledem na jejich rozdílné povahy věřil, že spolu v partnerském vztahu přežijí rok. To tak může být a nemusí. Více než půlroční vztah Lucie Vondráčkové (41) a Petra Vojnara (45) je podle informací redakce ŽivotvČesku.cz minulostí. Je ale také možné, že budoucnost přinese nové začátky. "Nechci nic v souvislosti s tímto dotazem komentovat," napsal stroze v SMS zprávě moderátor. Oproti tomu zpěvačka byla sdílnější. Lucie Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz uvedla, že za měsíc všichni budou moudřejší. Po rozchodu tedy nevylučuje návrat? Zní vám to podivně? Nejen vám.

Moderátor Petr Vojnar se před pár dny vrátil z dovolené v Americe. Podle informací redakce ŽivotvČesku.cz už delší dobu s pohlednou zpěvačkou v kontaktu není. Redakce mu zaslala SMS zprávu s dotazem, zda spekulace některých médií o rozchodu jsou pravdivé.

"Nechci nic v souvislosti s tímto dotazem komentovat," napsal stroze v SMS zprávě moderátor jako odpověď. Redakce ŽivotvČesku.cz tak kontaktovala zpěvačku. Ta sice byla na slova sdílnější, ale dávala si pozor, aby obsah její výpovědi zůstal tajemný.

Vánoční atmosféru si herečka Hana Gregorová (69) nenechala ničím pokazit, ani tím, že se její syn Ondřej Gregor Brzobohatý (38) rozvádí s krásnou Taťánou (33). Přestože Štědrý den a s ním související svátky jsou už téměř měsíc za námi, Hana Gregorová se pochlubila vánočně vyzdobeným domem v Maďarsku, jehož sváteční dekorace vydrží až do března. Promluvila také o svém vztahu k synovi.

Lucie Vondráčková se nejdříve podivovala, že někoho reálně zajímá, zda ještě chodí či nechodí s Vojnarem. Pak několikrát uvedla, že spekulace neřeší a je jí jedno, co kdo píše. Pro ŽivotvČesku.cz ale přeci jen naznačila, že kdo si počká, ten se rozuzlení celého příběhu dočká.

Zpěvačka Dara Rolins (49) prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života a je velmi ráda, že její dcera Laura (13) si skvěle rozumí s jejím partnerem Pavlem Nedvědem (49). Dcera viceprezidenta Juventusu Turín Ivanka Nedvědová (24) pro ŽivotvČesku.cz sice tvrdila, že za Darou se do Česka stěhovat nikdo nebude, ale to už ani není na pořadu dne. Slovenská zpěvačka totiž tráví obrovské množství času v Itálii, kde Nedvěd našel domov. A všichni jsou spokojení.

"Já se chci vyjadřovat ke své práci, ne k tomu, o čem se spekuluje. Mně je jedno, o čem se spekuluje. Počkejte za měsíc. Budou věci, které budou následovat. Počkejte do března," uvedla Lucie Vondráčková pro ŽivotvČesku.cz s tím, že nyní není vhodná doba, aby jasně řekla, zda s Vojnarem ještě je či už není.

Na dotaz, zda byl jejich vztah reálný, či se jednalo o »píárko«, aby se dvojice dostala do médií, zpěvačka »fejkovou lovestory« kategoricky vyloučila. Slova o »předstíraném« vztahu pro potřeby PR již prý slyšela, ale považuje to za nesmysl.

Dlouhé měsíce nebyl viděn, že by se s Lucií Vondráčkovou (41) vedl za ruku či jí dal pusu....

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu