Všechno je jinak. Dara Rolins ukázala, že Pavel Nedvěd se vžil do role nevlastního táty. Takhle vypadá československá rodina

Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Foto: DANIEL ČERNOVSKÝ / CNC / Profimedia
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 1. 2022

Zpěvačka Dara Rolins (49) prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života a je velmi ráda, že její dcera Laura (13) si skvěle rozumí s jejím partnerem Pavlem Nedvědem (49). Dcera viceprezidenta Juventusu Turín Ivanka Nedvědová (24) pro ŽivotvČesku.cz sice tvrdila, že za Darou se do Česka stěhovat nikdo nebude, ale to už ani není na pořadu dne. Slovenská zpěvačka totiž tráví obrovské množství času v Itálii, kde Nedvěd našel domov. A všichni jsou spokojení.

Dara Rolins ukázala fanouškům na Instagramu svou novou československou rodinu. Je nadšená z toho, že její přítel Pavel Nedvěd si skvěle rozumí se třináctiletou Laurou, kterou popová zpěvačka má s hudebníkem Matějem Homolou (48).

"Na procházce v té nejmilejší společnosti," napsala zpěvačka krásný vzkaz, když sledovala, jak si Pavel Nedvěd parádně zvykl na roli nevlastního tatínka a kamaráda v jedné osobě.

Na konci roku 2021 redakce ŽivotvČesku.cz kontaktovala dceru Pavla Nedvěda s dotazem, zda se rodina vrátí do Česka. Okouzlující mladá žena to tehdy rázně popřela. "Žádné stěhování do Čech rozhodně v plánu nemáme," uvedla pro ŽivotvČesku.cz dcera fotbalové legendy Ivanka.

Jenže to nemohlo Daru zastavit, je vidět, že na vztahu s viceprezidentem Juventusu Turín jí velmi záleží, proto začíná v Itálii trávit stále více času. Dokonce je možné, že uvažuje o tom, že do Itálie se přesune na delší čas. Prostředky by na to měla.

Dara Rolins fanouškům nedávno poodkryla své majetkové poměry. Na Instagramu přiznala, že má několik milionů v bance, luxusní auta, třípatrový barák a dokonce nemovitost v Emirátech. Nebyl by pro ni žádný finanční problém, aby část peněz investovala do bydlení, které by klidně mohlo být pár metrů od turínského fotbalového stadionu, kde její miláček tráví většinu času.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.