Dara Rolins pokřtila nový diář. Zpěvačka odhalila své zkrášlující tipy a předvedla božskou postavu

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 7. 10. 2020

Zpěvačka Dara Rolins (47) patří k ženám, na kterých není stárnutí vůbec vidět. Ba naopak s přibývajícími lety rozkvétá do krásy a udržuje si jako budoucí padesátnice obdivuhodnou kondici. Hudba není zdaleka jediná činnost, které se v rámci práce věnuje. Má za sebou i křest svého nového diáře.

Dara Rolins potřebuje ve svém životě řadu aktivit, které ji naplňují a dělají šťastnou. Mimo práci související s její úspěšnou hudební kariérou a času, který věnuje milované dceři Lauře (12), pokřtila také jako lifestylová ikona a zastánkyně zdravého životního stylu nový diář s názvem Rok podle Dary 2021. I v tomto směru má za sebou řadu zkušeností. V předchozích dvou letech totiž už vydala vlastní diáře, které měly obrovský úspěch. A tak není žádným překvapením, že zpěvačka přichystala zbrusu nový pro následující rok.

Ani tentokrát v něm nechybí lifestylové tipy, doporučení a řada dalších zajímavostí, které zosobňují samotnou umělkyni. Ta se mimo jiné udržuje v perfektní kondici a velkou zásluhu na tom mají její oblíbené lekce jógy. Sama však přiznala, že se neřadí k milovnicím »trendy« běhání, ale radši vyrazí na svižnou procházku nebo pálí kalorie tancem. "Jako vždy říkám, každému svědčí něco jiného, důležitý je zájem a snaha porozumět potřebám svého těla. Chci být jen vaší inspirací. Ne návodem, že když budeš jíst a cvičit jako já, budeme si podobné," vzkázala krásná maminka dvanáctileté Laury fanouškům na svém Instagramu.

Pochlubila se také fotkou při cvičení a její pozice jen dokazují, jak má zpěvačka ohebné tělo a štíhlou vypracovanou postavu. Těžko se dá věřit tomu, že se jí pomalu blíží v kolonce s věkem první číslo pět.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.