Dara Rolins se pochlubila výhledem, jakým se u moře kochá každý den. A také svaly Pavla Nedvěda, které jsou stejně pevné jako jejich láska

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 1. 2022

Dara Rolins (49) prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života. Tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem (49) a po měsících, kdy svůj vztah tajili, se nyní nebojí fanouškům soukromí poodhalit. Aktuálně jsou hrdličky na dovolené u moře, odkud se zpěvačka pochlubila snímkem pevných svalů svého partnera. Pro ŹivotvČesku.cz pak jejich lásku okomentoval odborník na vztahy.

Zpěvačka Dara Rolins a viceprezident fotbalového Juventusu Pavel Nedvěd ještě donedávna svou lásku skrývali a užívali si, že o ní nikdo neví. V první polovině prosince pak potvrdili, že už půl roku tvoří pár, a tak jakékoliv schovávání začalo postrádat smysl. Od té doby se zpěvačka pochlubila hned několika fotografiemi se svým partnerem a láskou k němu se už rozhodně netají.

Dovolenou v zasněženém Švýcarsku už si pár užil v prosinci, nyní tak přišla na řadu dovolená v exotice. Zpěvačka a legendární fotbalista společně odjeli na prosluněné Maledivy, kde si užívají vysokých teplot, moře a dokonalých výhledů. Jeden z pohledů, které Daře Rolins dělají na duši nejlépe, se rozhodla sdílet se svými fanoušky a znovu tak dokázat svou lásku k partnerovi.

V bazénu u křišťálově čistého moře a běloskvoucí pláže Dara Rolins vyfotila Pavla Nedvěda zezadu a ukázala tak, jak osvalené tělo nyní může hýčkat. Zdá se, že svaly jednoho z nejznámějších českých fotbalistů jsou stejně pevné, jako pouto, které ho nyní se zpěvačkou spojuje. A to i přesto, že jejich společný čas je omezený, neb ji táhnou pracovní povinnosti do Česka a na Slovensko a jeho až do Itálie.

"Vztahy na dálku většinou nemají dlouhého trvání, protože neuspokojují člověku to, co od vztahu očekáváme, a to jsou partnerské potřeby. Ráno máme potřebu někoho obejmout a vyrazit do nového dne, večer naopak máme potřebu si popovídat, co se dělo, v případě pak v posteli pošpásovat. Pokud vztah tyto potřeby tělesné blízkosti a dotyku frustruje, což je typická vlastnost vztahů na dálku, samozřejmě se nemůžeme divit, že tyto vztahy mají většinou špatnou prognózu," řekl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš, jakou šanci má vztah zpěvačky a fotbalisty.

V tuto chvíli má odborník na vztahy za to, že zatím nejde z odborného úhlu pohledu o dlouhodobý vztah, ten totiž podle něj trvá od roku výše. Nyní jsou ještě slavné hrdličky ve fázi velké zamilovanosti a to vysvětluje i důvod, proč zničehonic přešli z utajování románku ke sdílení společných soukromých snímků na sociálních sítích.

"Zamilované snímky na sociálních sítích jsou projevem přání, to znamená, že ukazují, co by si přáli, aby to takto bylo napořád. Aby to vydrželo, tak se musí o vztah starat," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš, který na láskyplné příspěvky na sociálních sítích nahlíží střízlivým pohledem a nezastírá, že vztahy vyžadují péči i mimo obrazovky telefonů a počítačů.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.