Dara Rolins ukázala, jak se staví sen. Přepychový dům v Itálii za desítky milionů už dostává obrysy

Dara Rolins
Dara Rolins
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 25. 5. 2024

Zpěvačka Dara Rolins a bývalý fotbalový záložník Pavel Nedvěd pořídili pozemek na lukrativním místě u italského jezera Lago Maggiore koncem roku 2022. Dnes už se chlubí jasnými obrysy svého budoucího domova. Popová diva sdílela ve svém »instastories« video, z něhož je patrné, jak stavba luxusního sídla pokročila. V záběru je zachycen i sám Nedvěd, jak ukazuje zpěvaččině dceři Lauře své představy, jak bude ve finále interiér domu vypadat. Hodnotu rozestavěné nemovitosti odhadl pro ŽivotvČesku.cz realitní specialista Dušan Měchura.

Nové hnízdečko lásky, které si partneři Dara Rolins a Pavel Nedvěd budují u italského jezera Lago Maggiore, bude zřejmě luxusní residence. Podle videa, které zpěvačka sdílela na sociální síti, to vypadá, že dům bude skutečně velkorysý. Místo v něm bude mít samozřejmě i dcera zpěvačky Laura Homolová.

Právě té ve videu ukazuje někdejší slavný fotbalista, jakou má představu o finálové podobě interiéru domu. Vila, která svou velikostí připomíná spíše malý hotel, se bude pyšnit nádherným výhledem na jezero, jehož část zasahuje do Švýcarska.

Podle italského portálu Prealpina partneři pořídili pozemek v obci Tronzano v roce 2022 za milion eur, což v té době odpovídalo přibližně 25 milionům korun. Bývalý hráč italského Juventusu Turín Pavel Nedvěd žije v Itálii přes dvacet let. První jeho obydlí s tehdejší manželkou Ivanou a dětmi bylo skromné. V roce 2004 měla rodina pronajatý dům ve čtvrti La Mandria u Turína. Nejednalo se o žádný luxus, rodina žila poměrně skromně.

Postupem času ale bývalá fotbalová »megastar« začala být na své bydlení náročnější. Dům na lukrativním místě u slavného jezera toho bude jistě důkazem a nepochybně bude znamenat pro oba partnery takzvaný »majstrštyk«.

Rozlehlou stavbu pro ŽivotvČesku.cz okomentoval expert na reality Dušan Měchura. I když se nespecializuje na italský trh, odhadem uvedl, v jakém řádu se zřejmě bude hodnota domu pohybovat.

"Působí to jako atypická stavba na mimořádném místě. I když nejsem specialista na reality v zahraničí, jen při pohledu na rozsah stavby se dá usuzovat, že nemovitost se bude cenově pohybovat ve vyšších desítkách milionů korun," řekl realitní specialista Dušan Měchura k domu Dary Rolins a Pavla Nedvěda.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.