Dara Rolins ukázala obnažené emoce a promluvila o svém majetku. Partnerka Pavla Nedvěda řekla, že pracovat už nemusí

Zpěvačka Dara Rolins
Zpěvačka Dara Rolins
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 16. 2. 2022

Slovenská zpěvačka Dara Rolins (49) zažívá po boku fotbalové legendy Pavla Nedvěda (49) jedno z nejlepších období svého života. Je plná energie a sebevědomí, což vede k tomu, že velmi tvrdě odpovídá na kritiku na sociálních sítích. Mimo jiné vzkázala, že fanoušci jí určitě nebudou diktovat, jak dlouho má trvat její dovolená.

Slovenská zpěvačka začíná být velmi alergická na to, když sledující na sociálních sítích řeší její majetkové poměry. Fanoušky chce přesvědčit o tom, že její láska k Pavlu Nedvědovi je čistá jako křišťál a nepotřebuje randit s fotbalovým funkcionářem Juventusu Turín kvůli tomu, aby jí dotoval její život.

Již dříve popová diva prozradila, že vlastní třípatrový dům, další má v Emirátech, miliony na účtě a dvě auta v garáži. Tehdy Dara vyvracela, že rozhodně není zlatokopkou. Nyní se ke svým majetkovým poměrům znovu vrátila. Uvedla, že své bohatství střádá od svých osmi let.

Kdyby prý chtěla v životě už pouze čerpat dovolenou, tak si to může dovolit a fanoušci nemají právo jí psát, že často jezdí k moři.

"Těm, kterým leží v žaludku, že jsem byla zase na dovolené... I kdybych byla na dovolené od teď už navždy, co je vám do toho? Od osmi let jsem si na všechno poctivě sama vydělala, takže mohu. A budu. S dcerou, s mužem, sama, s kamarádkami. A mám v plánu se při tom fotit zepředu i zezadu," napsala na svůj Instagram, když vysvětlovala, že už nikdy nemusí pracovat.

Na všechny dovolené ale žena, která v minulosti randila s hokejistou Jaroslavem Bednářem (45), rapperem Rytmusem (45) či podnikatelem Petrem Vlasákem (†45), Pavla Nedvěda brát nemůže, ten má totiž plno závazků v turínském fotbalovém velkoklubu.

Přestože má Nedvěd pracovní povinnosti v Itálii, tak se páru daří udržovat vztah na dálku. Pokud takto vydrží rok, jsou podle psychologa Jeronýma Klimeše na dobré cestě vztah stabilizovat. "Dlouhodobé vztahy počítáme od jednoho roku. Po roce, když vidíme, že to hezky funguje, by si měli partneři začít plánovat společnou cestu. Tedy kde budou bydlet, co budou dělat, obecně svůj životní styl a další. V tuto chvíli jsou v první polovině ročního kvóra," vysvětlil pro ŽivotvČesku odborník na partnerské vztahy.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.