Dara Rolins veřejně ukázala romantiku v posteli s Pavlem Nedvědem. Psycholog Jeroným Klimeš rozklíčoval, proč jejich soukromí už není tabu

Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Pavel Nedvěd a Dara Rolins v roce 2010
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 1. 2022

Zpěvačka Dara Rolins (49) prožívá jedno z nejlepších a nejšťastnějších období svého života. Tvoří pár s fotbalistou Pavlem Nedvědem (49) a po měsících, kdy svůj vztah tajili, se nyní nebojí fanouškům soukromí poodhalit a ukázat, jak je po boku viceprezidenta fotbalového Juventusu šťastná. "Aby to vydrželo, tak se musí o vztah starat," řekl pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš a vysvětlil, co sdílení společných snímků na sociálních sítích znamená.

Dara Rolins a fotbalista Pavel Nedvěd se na společnou cestu životem vydali už před více než půl rokem. Jak se ukazuje, zpěvačce vztah skutečně svědčí a o štěstí, které aktuálně prožívá, se poslední dobou stále častěji dělí s fanoušky prostřednictvím sociálních sítích. První společné snímky páru zveřejnila slovenská kráska koncem prosince loňského roku, od té doby jako by nemohla přestat.

Zatímco po Vánocích se hrdličky vydaly za dokonalou zimní atmosférou do Švýcarska, nyní se rozhodly pro změnu vyrazit za teplem na exotické Maledivy. Tam společně dokazují, že láska dokáže skutečně velké divy.

Sociální sítě zpěvačky byly dosud zaměřené především na příspěvky o její kariéře, ovšem od chvíle, co se rozhodla zveřejnit první snímek se slavným partnerem, je její Instagram o lásce. V tuto chvíli posledním zamilovaným příspěvkem je intimní fotografie z dovolené, na které se Dara Rolins tulí k Pavlu Nedvědovi v posteli s výhledem na jasné nebe a palmy. O zamilovaných snímcích promluvil psycholog.

"Zamilované snímky na sociálních sítích jsou projevem přání, to znamená, že ukazují, co by si přáli, aby to takto bylo napořád. Aby to vydrželo, tak se musí o vztah starat," řekl pro ŽivotvČesku.cz Jeroným Klimeš, který na láskyplné příspěvky na sociálních sítích nahlíží střízlivým pohledem a nezastírá, že vztahy vyžadují péči i mimo obrazovky telefonů a počítačů.

Zpěvačka vztah přiznala začátkem prosince a při té příležitosti také prozradila, že ho už půl roku tají. V tuto chvíli má odborník na vztahy za to, že zatím nejde z odborného úhlu pohledu o dlouhodobý vztah. Nicméně zpěvačka a fotbalista už do něj nemají daleko.

"Dlouhodobé vztahy počítáme od jednoho roku. Po roce, když vidíme, že to hezky funguje, by si měli partneři začít plánovat společnou cestu. Tedy kde budou bydlet, co budou dělat, obecně svůj životní styl a další. V tuto chvíli jsou v první polovině ročního kvóra," dodal psycholog Jeroným Klimeš pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.