Dáša (14) měla otěhotnět s Ivanem (11). Pak ale přiznala znásilnění. Teď chce s ním další dítě

Oba pyšní rodiče.
Oba pyšní rodiče.
Foto: Instagram, Reprofoto Rossya
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 5. 7. 2020

Příběh, který kvůli věku nastávajících rodičů šokoval svět, se odehrává v Rusku. Čtrnáctiletá Dáša šla s jedenáctiletým Ivanem do tamní televize, aby oznámila, že spolu budou brzy rodiči. K tomu se objevily další znepokojivé informace ohledně jejich vztahu, přesto do budoucna chtějí další miminko. Dívka se vyjádřila, že z porodu má velké obavy.

V ruské televizi promluvili, když jí bylo 13 a Ivanovi 10 let. Po šesti měsících od »televizního přiznání« nejsou Dáša s Ivanem o moc starší, ale aspoň mají jasno. Dívka nedávno přiznala, že otcem jejího dítěte je někdo jiný. Ivan tak není otcem, poté co v televizi mluvili o svém rodičovství.

Znásilnil ji o rok starší spolužák, uvedl portál dailystar.co.uk. Jméno násilníka otce jejího dítěte a násilníka Dáša neuvedla. Policie se měla začít případem zabývat a dnes už patnáctiletého chlapce měla umístit do domácího vězení.

Doktoři v otázce znásilnění měli jasno dříve, než Dáša promluvila v tamní televizi. "Laboratorní testy jsme třikrát kontrolovali, chtěli jsme mít jistotu, že jsme neudělali chybu. A ne, žádné spermie nemá, je to pořád dítě," uvedl lékař Evženij Grekov.

Vztah dvou zamilovaných dětí okolnosti početí dítěte nezkomplikovali. Naopak mluví o prvním společném potomkovi. "Nejdřív ve chvíli, kdy mému prvnímu dítěti bude deset," napsala nastávající matka na Instagram.

Podle domněnek fanoušků, kterých má Dáša na Instagramu téměř 120 tisíc, bude rodit během září.

 

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.