Datum plné dvojek a jeho skrytá síla: Numeroložka odkryla, co magická čísla znamenají a přinesou

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 22. 1. 2022

Rok 2022 přinese několik dnů, ve kterých nastane magická kombinace čísel. Zajímavé datum je 22. leden 2022. "Pythagorejci nepovažovali dvojku za číslo, označovali ji za zmatenou jedničku," uvedla pro ŽivotvČesku.cz numeroložka Lenka Suchardová.

Roky 2020 až 2029 budou podle numeroložky Lenky Suchardové poznamenány různými zastaveními, omezeními, odklady, neplánovanými změnami životních jistot a neobvyklými nařízeními. Některým lidem tyto roky přistřihnou jejich křídla, další lidé projdou velkou transformací a čeká je naopak výrazný rozlet.

Numeroložka nezastírá, že koronavirová krize je pouze začátek velkých dějinných změn. V letech 2020 a 2029 bude podle ní docházet k velkému přerodu lidstva, dojde k posunu od hodnot materiálních k rovině duchovní.

"Čistá dvojka je mírumilovná, laskavá, citlivá, obětavá, ale také naivní, nerozhodná, neschopna fungovat pod tlakem a raději se podřídí, než aby velela. Pythagorejci nepovažovali dvojku za číslo, označovali ji za zmatenou jedničku, tedy člověka, který ví, co někdo jiný potřebuje, má rád, jak se cítí, ale samotný nositel s dvojkou je sám se sebou nejistý. Více chaosu a roztříštěnosti zažívá navíc dvojka přemírou vstřebávaných informací, ztrácí se ve významu a raději souhlasí s autoritou, davem, systémem... Proto bude tak snadné v těchto letech formovat nové politické strany, náboženské sekty, organizace bojující za něco a různá jiná společenství a získat i mnoho důvěřivých příznivců či obětí," řekla pro ŽivotvČesku.cz na téma čísla »2« numeroložka Lenka Suchardová.

Datum 22. leden nabízí prostor k tomu, aby si člověk nastavil, jak se chce cítit a jak chce čas prožívat. Večer přijde ideální čas na fyzickou lásku a velká šance na početí nového života.

"Sobotní den si člověk nastavil, jak potřeboval. Kdo se probudil dobře naladěn s tím, že mu bude hezky, tak měl opravdu hezký tvůrčí den. Člověk nespěchal, komunikoval, dařilo se mu. Kdo byl ale od rána ve stresu, tak to bylo všechno obráceně a všechno špatně. Důležitý je i večer, kdy se hodně nastartuje mozek a oči, člověk bude večer hodně aktivní. Je třeba se opět zaměřit na to pozitivní, veselé a dobré. Na to, co člověka obohacuje, co mu dává dobré podněty. Mnoho lidí dnes bude pít alkohol, budou mít tendenci něco v sobě smazat, pozor na to, není dobré to přehánět. Ještě bych ráda řekla, že sobota je vhodným dnem k početí dětí. Ty děti, které se zrodí z lásky, budou mít léčitelské schopnosti, budou moci jednou uzdravovat sebe i druhé," dodala pro ŽivotvČesku.cz respektovaná numeroložka k magickému datu.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.