David Gránský předvedl pořádný Šum svistu. Dojímavý vzkaz poslala osudová žena Dana Nekonečného

David Gránský jako Daniel Nekonečný
David Gránský jako Daniel Nekonečný
Foto: Se svolením TV Nova

Nedělní večer znovu patřil show plné kostýmů. Na soutěžící čekalo náročné kolo v podobě česko-slovenských songů. Fenomenální výkon předvedl David Gránský (29), který se převtělil do showmana Daniela Nekonečného (†52). Vzkaz plný pochvaly poslala jeho osudová žena. "David se Danielovi přiblížil i hlasem," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Zuzana Kardová (60).

Přísnou porotu ve složení Jakub Kohák, Marek Lambora, Eva Burešová tentokrát doplnila herečka Veronika Arichteva. Diváky a hlavně soutěžící čekalo enormně těžké česko-slovenské kolo, kdy scénáristé dávají prostor notoricky známým interpretům. Soutěžící nemusí zápolit s cizími jazyky, ale výhodou to není. Naopak známé songy všichni dobře znají a proto se neodpouští ani ty nejmenší chybičky.

Večer zahájil herec David Gránský. Ten by se mohl přejmenovat na »Davida Grrrrrrrrrrrránského«, protože obdivuhodným způsobem se převtělil do Daniela Nekonečného. Nechyběla žlutá barva, široký úsměv a tradiční důraz na písmeno »R«.

Porota i diváci měli na chvíli pocit, že duch zesnulého showmana se vrátil, protože Davida Gránského mohly prozradit snad jen oči, které se ale skryly za sluneční brýle.

"Koukáme na to s dcerou a nechápeme. Moc se nám to líbilo. David se Danovi přiblížil i hlasem," vyslala pochvalu přes ŽivotvČesku.cz ještě v průběhu televizního večera Zuzana Kardová, která s Nekonečným prožila řadu let. Zuzana Kardová ještě dodala, že David Gránský, kdyby chtěl, tak by mohl Dana nahradit i při koncertech.

David Gránský si večer užil, první tři místa ale brali jiní. Večer ovládla Jitka Boho, která se převtělila do něžné Ivety Bartošové. Na druhém místě se umístila Hana Holišová, která interpretovala Lucii Bílou. Bronz v neděli večer získal Roman Vojtek jako významná folklorní zpěvačka Jarmila Šuláková.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.