David Hasselhoff stárne viditelně tělem, duší ale nikoliv. Mitch z Pobřežní hlídky prozradil, díky čemu se cítí mladě

David Hasselhoff
David Hasselhoff
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 28. 6. 2022

Americký herec David Hasselhoff (69), který se nejvíce proslavil v roli Mitche z kultovního seriálu Pobřežní hlídka, moc dobře ví, že není nejmladší. Na nejnovějších snímcích je vidět, že svaly pomalu ochabují a vrásky přibývají. Pro deník The Guardian ale prozradil svůj jednoduchý trik, jak se udržuje v dobré mentální kondici.

David Hasselhoff si vybudoval velké jméno díky seriálům Knight Rider a Pobřežní hlídka. V jednom byl za drsňáka s autem, které by si přál leckdo, ve druhém neustále ukazoval svaly jako mužný plavčík. Nyní se více než herectví věnuje spíše svému soukromí a šetří se. Uvědomuje si totiž, že na prahu sedmdesátky už není v kondici jako dřív.

Pokud je někdo pro Davida Hasselhoffa velkou motivací k tomu, aby se udržoval ve formě, je to jeho o 26 let mladší manželka a také kariéra, které se zatím rozhodně nehodlá zcela vzdát. K udržování mladistvého ducha má ale ještě jedno tajemství.

"Trik k tomu, abych se cítil mladě, je stýkání se s mladými lidmi a snaha pozorovat jejich trendy. Zjišťuji, co je zrovna v módě, pak to sám dělám. Také se na sociálních sítích rád zapojuji do projektů, kterými na oplátku já mohu ovlivnit mladé," řekl David Hasselhoff v rozhovoru pro deník The Guardian.

Přestože bude herec brzy sedmdesátníkem, jeho sociální sítě a šatník dokazují, že minimálně uvnitř je skutečně mladší než navenek. Je také stále velmi akční a na lenošení ho neužije.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.