Zub času se do Davida Hasselhoffa viditelně zakousl, i tak je ale po sedmdesátce celkem fešák. Herec odvedl k oltáři krásnou dceru

David Hasselhoff
David Hasselhoff
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 14. 2. 2023

Americký herec David Hasselhoff (70), který se nejvíce proslavil v roli Mitche Buchanonna z kultovního seriálu Pobřežní hlídka, již nepatří mezi nejmladší filmové hvězdy, přesto se stále udržuje ve formě a charisma mu rozhodně zůstalo. Pro web ABC News promluvil o svatbě své krásné dcery Taylor Ann (32), kterou nedávno odvedl k oltáři. "Nikdy jsem ji neviděl tak krásnou," líčil dojatě.

David Hasselhoff si vybudoval velké jméno díky seriálům Knight Rider a Pobřežní hlídka. V jednom byl za drsňáka s autem, ve druhém neustále ukazoval svaly jako plavčík. Nyní se více než herectví věnuje spíše svému soukromí. Má ale o 26 let mladší manželku Hayley Robertsovou (40), která je pro něj velkou motivací, aby se udržoval v co možná nejlepší formě.

S exmanželkou Pamelou Bachovou (59) má dvě dcery - Hayley (30) a Taylor Ann, která se nedávno provdala za svého partnera Madisona Fioreho.

"Nikdy jsem neviděl svou dceru krásnější než v její svatební den! V Madisonovi našla výhru a já ho i jeho rodinu vítám v té své," napsal dojatý herec na sociální síti Instagram k fotografii, na které je zachycený spolu s dcerou v den její veselky.

"Myslím, že jsem se rozplakala, když jsem uviděla svého tátu, protože byl takovým velkým světlem v mém životě a jeho úsměv byl ten den tak velký. Také mě prostě podporuje a miluje a já vím, jak moc mu záleží na mém blahu a štěstí. Takže mi bylo ctí, že jsem s ním mohla jít k oltáři a vidět, jak je šťastný, že jsem se vydala na novou cestu," uvedla Taylor Hasselhoffová v emotivním vyjádření, jak uvádí web ABC News.

 Větší pozornost je dlouhodobě zaměřená na sestru krásné nevěsty Hayley Hasselhoffovou, která si už v období dospívání zajistila slibnou kariéru v modelingu. Je vyhledávaná k předvádění nadměrných velikostí a na sociálních sítích je také populární plus size modelkou.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.