David Hasselhoff zestárl, ale o tělo stále pečuje. Nemůžu natáčet a vypadat u toho jako pytel hnoje, říká

Herec David Hasselhoff
Herec David Hasselhoff
Foto: Profimedia
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 7. 2021

Herec David Hasselhoff oslavil 68. narozeniny. Představitel Mitche z kultovního seriálu Pobřežní hlídka stárne, ale snaží se si věk nepřipouštět. Klíčem k věčnému mládí je podle něj silná vůle a odhodlání udělat vše pro to, aby zůstal fyzicky i mentálně v kondici. Přestože prošel viditelnou proměnou, z vrásek, šedin a nárazového přibírání si nic nedělá.

David Hasselhoff na tomto světě prožil už 68 let. Velkou část svého života věnoval rolím v legendárních seriálech jako Pobřežní hlídka či Knight Rider. Herectví se věnuje dodnes, jen ne tak intenzivně jako dřív. Spoustu času věnuje především své o 26 let mladší manželce, která je jeho motivací k tomu, aby se snažil stále udržovat své tělo ve formě.

Není divu, že si Hasselhoff vybral o tolik let mladší manželku. Jeho recept na nestárnutí totiž spočívá v tom, že se obklopuje lidmi, kteří nejsou v jeho věku. "Pokud chci být mladší, musím se zdržovat ve společnosti mladých lidí. Snažím se být dnešní, i když bych už lecčemu nemusel rozumět a nikdo by se nedivil. Pokud můžu udělat něco na sociálních sítích a oslovit tím mladé lidi, je to jedině dobře," řekl herec v rozhovoru pro deník The Guardian.

Přestože vypracované svaly už představitel Mitche nemá a v plavkách už by zřejmě ženy neoslňoval, v kondici se udržuje. S cvičením to ale nepřehání. "Dělám jen to, co musím, abych vypadal dobře. Přece nemůžu jít natáčet film nebo seriál a vypadat u toho jako pytel hnoje," sdělil narovinu Hasselhoff.

Americký herec David Hasselhoff (69), který se nejvíce proslavil v roli Mitche z kultovníh...

Inspirací ke cvičení jsou pro herce i kolegové, kteří se rozhodli, že se sebou na stáří už nic dělat nebudou. "Viděl jsem mnoho kolegů, někteří z nich jsou moji kamarádi, kteří prostě nechali s věkem všechno plavat. Pohled na ně je pro mě skvělou motivací k tomu, abych šel okamžitě do posilovny," dodal David Hasselhoff bez servítek.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.