David z Beverly Hills našel elixír mládí. Brian Austin Green vypadá na prahu padesátky skvěle

Herec Brian Austin Green vypadá na prahu padesátky skvěle
Herec Brian Austin Green vypadá na prahu padesátky skvěle
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2020

Nelehké období má za sebou oblíbený herec Brian Austin Green (47), který se před nedávnem rozvedl s krásnou modelkou a herečkou Megan Fox (34). Ale jako by mu nově získaná svoboda vlila čerstvou energii do žil a ubrala mu řadu let.

Brian Austin Green patří mezi slavné tváře Hollywoodu. Jeho herecké portfolio je poměrně bohaté, ale nejvíce divákům utkvěl v paměti jako středoškolák David Silverman v kultovním seriálu Beverly Hills. V roce 2019 se většina herců z původní party (včetně sympatického Greena) vrátila na obrazovky v šestidílné sérii s názvem BH90210, která bohužel nebyla novým pokračováním, ale spíše hezkou vzpomínkou na desetileté natáčení televizního fenoménu.

V osobním životě si herec prošel náročným obdobím. Přes veškeré snahy o záchranu vztahu s americkou kráskou Megan Fox, především s ohledem na jejich děti, neměly vzájemné partnerské problémy řešení. Nakonec bylo desetileté manželství letos oficiálně rozvedeno, ale oba partneři zůstali dobrými přáteli. Green je také hrdým otcem čtyř synů – Noaha Shannona (8), Bodhiho Ransoma (6) a Journeyho Rivery (4). Nejstaršího syna Kassia Lijaha (18) má z dřívějšího vztahu s herečkou Vanessou Marcil (51).

Zdá se, že přesto všechno byl rozvod pro pohledného Američana ve finále určitým vysvobozením z dlouhodobého trápení. Sice má skoro půlstoletí na krku, ale vypadá naprosto skvěle. Rád tráví čas na prosluněné pláži, posiluje kondici běháním a především konečně znovu září štěstím. Ne nadarmo se říká, že spokojenost dokáže být tím nejúčinnějším elixírem mládí.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.