Dcera Davida Hasselhoffa cvičení nepropadla. Hayley je přitažlivou plus-size modelkou

Herec David Hasselhoff s dcerou Hayley
Herec David Hasselhoff s dcerou Hayley
Foto: Profimedia.cz
Eliška Reiglová | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 23. 4. 2021

Herec David Hasselhoff (68), nejlépe známý jako Mitch z kultovního seriálu Pobřežní hlídka, přivedl na svět dvě dcery. Starší Taylor Ann (30) se vydala v jeho stopách a je herečkou, mladší Hayley (28) se ale rozhodla jít jiným směrem. Na rozdíl od táty nepropadla cvičení a má kilogramy navíc, které ale umí nosit a sluší jí. Je vyhledávanou plus-size modelkou a na molech a v kampaních se objevuje už od svých 14 let.

David Hasselhoff přivedl na svět dvě dcery a obě jsou dnes již dospělé a slavné. Větší pozornost je zaměřená na Hayley Hasselhoffovou, která si už v období dospívání zajistila slibnou kariéru v modelingu. Je vyhledávaná k předvádění nadměrných velikostí.

Hayley nebyla na své tělo vždy pyšná, právě práce modelky jí pomohla se s kilogramy navíc smířit a zamilovat si je. "Vždy jsem byla jiná a dětství pro mě proto nebylo jednoduché období. Když jsem začínala, tak o plus-size modelky ještě nebyl tak velký zájem jako dnes, ale mně práce pomohla, abych sama sebe přijala," svěřila dcera seriálového plavčíka v rozhovoru pro magazín Superdrug.

"Společnost se k lidem s nadváhou dlouho stavěla odmítavě, nechtěla přijmout modelky s celulitidou a bříškem, které nebylo ploché. Dnes je to naštěstí jiné, ale podle mě změna stejně přišla poměrně pozdě. Nicméně jsem ráda, že rady ohledně módy už nedostávají jen štíhlé ženy, ale všechny typy osob - široké, úzké, vysoké, malé," vysvětlila sebevědomá Hayley.

Mít kilogramy navíc podle Hasselhoffové neznamená, že je třeba je maskovat. "Oblékat se podle typu postavy znamená vědět, co vám sluší. Není nutné se soukat do stahovacího prádla, když máte křivky, ukažte je, spojte se se svým tělem a buďte s ním spokojené," radí úspěšná modelka ostatním ženám.

Herec David Hasselhoff oslavil 68. narozeniny. Představitel Mitche z kultovního seriálu Po...

Přestože má dcera Davida Hasselhoffa hodně práce, peníze pro ni nejsou tak cenné, jak by se mohlo zdát. "Dřív jsem měla z každé výplaty obrovskou radost a sledovala jsem, jak moje konto roste. Časem se mi ale priority změnily, můžu vyžít i s málo penězi, ale bez rodiny bych žít nemohla. Vážím si každé minuty, kterou s ní mohu strávit," doplnila Hayley Hasselhoffová, která před nedávnem pózovala i pro slavný pánský magazín.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu