Dcera dělá velké pokroky, chodí na speciální kurzy, říká pyšný otec Bohuš Matuš. Oslavu jejích 2. narozenin popsal do detailu, půjde o zážitek

Bohuš Matuš s dcerou Natálií
Bohuš Matuš s dcerou Natálií
Foto: Se svolením Bohuše Matuše
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 6. 11. 2022

Hlasově mimořádný zpěvák Bohuš Matuš (49) se před téměř dvěma lety stal poprvé otcem. Jeho tehdy sedmnáctiletá partnerka, dnes manželka, Lucie (19) mu 5. prosince v pozdních večerních hodinách přivedla na svět dceru, která dostala jméno Natálie. "Čeká ji velká oslava, myslím, že si to všichni dokonale užijeme," uvedl pro ŽivotvČesku.cz umělec. Vyzdvihl, že ho jako rodiče velmi těší pokroky, které v poslední době jeho potomek dělá. Děje se tak i díky pravidelným kurzům zaměřeným na rozvoj dítěte, které absolvuje.

V loňském květnu Bohuš Matuš a Lucie Palkaninová vstoupili do stavu manželského. V současnosti plánují stěhování - hledají větší bytové prostory, které jim mají zajistit potřebný komfort. Zároveň jsou v přípravách na velkou narozeninovou oslavu, která čeká jejich dceru v úvodu prosince.

"Natálka oslaví své druhé narozeniny a s manželkou Lucií jí uspořádáme velkou oslavu. Bude na ní mít své dětské hosty. Jako překvapení bude, že se zúčastní její oblíbená zpěvačka, takže se moc těšíme na reakci, až ji spatří osobně. Přípravy na pořádnou party jsou tedy v plném proudu. Rezervovali jsme místo v rodinném parku v Praze, kde jsme měli s manželkou svatbu, takže prostory známe velmi dobře a už teď víme, že Natálku čeká pěkné odpoledne a rozhodně se má na co těšit," popsal pro ŽivotvČesku.cz zpěvák ohledně druhých narozenin své milované dcery.

Bohuš Matuš se zároveň na žádost redakce pochlubil aktuálním snímkem s dcerou. Z něj je zřejmé, že umělec si užívá přítomnost své holčičky každou možnou chvíli, kdy nemusí plnit své pracovní závazky. Velmi ho podle jeho slov zejména těší, jaké pokroky dělá.

"Natálka nám už od prvního roku začala vydávat slůvka, takže v současnosti se jen zlepšuje a jde jí to opravdu bravurně. Chodíme s ní totiž na pravidelné kroužky, lépe řečeno kurzy, kde se jí věnují zkušení pedagogové a rozvíjejí její schopnosti. Takže je otázka, kdy mně poprvé vynadá," přiblížil s dávkou humoru pro ŽivotvČesku.cz vyhledávaný zpěvák, na co je v současnosti nejvíce pyšný.

Důvodem zmíněného stěhování je potřeba větších prostorů. Bohuš Matuš tak počítá i s variantou, že by se rodina rozšířila o dalšího člena. "Do budoucna s manželkou věříme, že přibude další potomek, tedy sestřička, nebo bráška Natálky, ale to už jsem říkal několikrát. Nic v tomto směru nového není, nic vyloženě neplánujeme a uvidíme, co nám osud přinese do naší společné životní cesty," dodal pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.