Dcera hvězdy Pobřežní hlídky vyrostla do krásy. Taylor Ann Hasselhoffová podobu s otcem nezapře

Taylor Ann Hasselhoff má s otcem hezký vztah
Taylor Ann Hasselhoff má s otcem hezký vztah
Foto: showpix.cz

V devadesátých letech zazářil v televizním seriálu Pobřežní hlídka americký herec David Hasselhoff (68), který si jako kapitán Mitch Buchannon získal nejedno ženské srdce. Po více jak 30 letech je už také otcem. Má dvě dcery, jejichž matkou je herečka a bývalá manželka Hasselhoffa Pamela Bach (57). Mladší se jmenuje Hayley (28) a starší je Taylor Ann (30), která se rozhodla vydat ve stopách slavného otce a věnuje se i herectví.

Nejstarší dcera hollywoodské hvězdy Taylor Ann Hasselhoffová má s otcem Davidem hezký vztah a je pro ni velkým vzorem. Proto není divu, že se rozhodla věnovat mimo jiné také herectví – ztvárnila například roli zdravotní sestry v televizním seriálu Mladí a neklidní z roku 2010 nebo si zahrála v akčním snímku Žraločí tornádo 4. V herecké oblasti se jí dokonce poštěstilo se potkat na place se slavným otcem a byl to pro ni výjimečný zážitek.

"Táta je mým mentorem, nejlepším přítelem a inspirací. Práce s ním na seriálu Mladí a neklidní byla naprosto neskutečný zážitek. Cítila jsem se díky němu příjemně a posílil moji hereckou sebedůvěru. Je to s ním pořádný výbuch. Táta mi často vyprávěl vtipné historky o tom, jak se celou noc učil dialogy, protože dostal čtyřicetistránkový scénář. Některé příběhy mi poskytly inspiraci a povzbuzení k tomu, abych následovala své sny," popsala vliv otce na vlastní život Taylor Ann Hasselhoffová, jak uvedl web michaelfairmantv.com.

Pohledná blondýnka umí zpívat, je zapálenou filantropkou, ale přes široké spektrum zájmů se nakonec zaměřila na jednu ze svých vášní, kterou jsou nemovitosti. Pracuje jako realitní agentka v Beverly Hills. "Vyrůstala jsem jako známé dítě, které má za otce celebritu. Z toho důvodu se snažím v oblasti prodeje nemovitostí vyhýbat používání celého jména," cituje dceru představitele slavného plavčíka Mitche Buchannona People.

Taylor Ann Hasellhoffová má oproti mladší sestře Hayley s otcem více podobných rysů a na sociálních sítích je z jejich společných fotek a videí zřejmé, že si spolu velmi rozumí. Mají podobný styl humoru a 30letá dcera oblíbeného herce k němu velmi vzhlíží.

Když se na televizních obrazovkách objevil v roli plavčíka Mitche Buchannona, lidé si ho o...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.