Dcera Ivy Kubelkové geny nezapře. Natálie Jirásková ukázala nohy až do nebe

Natálie Jirásková a Iva Kubelková
Natálie Jirásková a Iva Kubelková
Foto: Nextfoto
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 15. 4. 2024

Někdejší topmodelka a moderátorka Iva Kubelková se pyšní nejen okouzlujícím zevnějškem, ale také dvěma půvabnými dcerami. Starší Natálie geny po své mamince nezapře, pyšní se famózní postavou, kterou po delší době ukázala na svém instagramovém profilu. Partnerka hudebníka Adama Mišíka předvedla své nekonečně dlouhé nohy v krátkých šortkách. O svých dcerách Iva Kubelková promluvila pro ŽivotvČesku.cz před nedávnem, těsně po maturitním plese půvabné Natálky.

Ačkoliv Natálie Jirásková ještě nedokončila střední školu, už před časem se osamostatnila a začala žít s partnerem Adamem Mišíkem, se kterým je ve vztahu již dva roky. Starší dcera Ivy Kubelkové se sice bude ještě několik let věnovat studiu, už je z ní ale ostřílená modelka. Je tváří značky spodního prádla a plavek a pravidelně se objevuje v jejích kampaních. Krásná blondýnka nyní ukázala své dlouhé nohy na sociální platformě Instagram.

Snímek Natálky v zeleném kostýmku sdílela i hrdá maminka Iva Kubelková, která o svých dcerách promluvila před nedávnem pro ŽivotvČesku.cz. "Jsem ráda, že jsou holky vnímavé a citlivé ke svému okolí a k lidem kolem sebe, to je myslím hodně důležité," řekla upřímně charismatická moderátorka, která má partnera své dcery Adama Mišíka v oblibě.

Celá rodina si o velikonočních svátcích vyrazila na výlet a nechyběl ani partner moderátorky Georg Jirasek, ani známý mladý umělec. Po boku Natálky Jiráskové se zpěvák a herec zklidnil a jejich vztah se obchází bez skandálů. "Výletujeme," napsala oblíbená moderátorka k fotografii, kde se celá rodina usmívá a působí zcela harmonicky.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.