Dcera Kateřiny Neumannové zažila nejprve zklamání z otce, následně v tichosti i z partnera. Teď se mu ale vysmála

Lucie Neumannová s matkou Kateřinou
Lucie Neumannová s matkou Kateřinou
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 30. 9. 2023

Poslední partner půvabné dcery olympijské lyžařky Kateřiny Neumannové (50) - aktuálně v roli účastníka - odletěl hledat nový vztah do reality show s názvem »Love Island«. Model Oliver Průcha (21) se v medailonku svěřil, že se mu líbí blondýnky. Ostatně Lucie Neumannová (20) je pohledná blondýnka a po své matce zdědila lásku ke sportu. Pro ŽivotvČesku.cz psycholog Jeroným Klimeš poodhalil tajemství rozchodů a lásky a uvedl, kdy je optimální doba, aby se člověk znovu zamiloval. "Po rozchodu by se měl člověk opět zamilovat zhruba po roce až dvou," sdělil.

Láska atletky Lucky Neumannové a modela Olivera Průchy trvala přibližně rok. Společnou řeč našli zejména ohledně sportu a cestování. Rozchod proběhl v tichosti. Průcha se navíc přihlásil do reality show, ve které chce najít novou partnerku.

Lucie Neumannová to má v osobních vztazích bohužel nelehké. Nedávno uvedla, že její vztah s otcem má složitější charakter.

"V kontaktu nejsme přes dva roky. Není to tak, že by se stala jedna konkrétní věc, která by nás rozdělila. Spíš celá řada událostí, které mě postupně zraňovaly nebo trápily, prostě se jich stalo moc. Taky jsem pochopila, že hodně ublížil mojí mámě," přiznala dcera Kateřiny Neumannové v nedávném rozhovoru pro Blesk.cz.

I když pohledná Lucie už netvoří pár s mladým modelem, na svém Instagramu v takzvaném příběhu se mu jistým pohledem vysmála, jak dokumentuje snímek. V něm dala najevo, že Průcha se o své city bude dělit s televizními diváky, a to v rámci reality show.

Atraktivní blondýnka navíc dala najevo, že i když ji rozchod patrně mrzí, dlouho se rmoutit nebude. S láskou by ovšem neměla podle doporučení psychologa spěchat - na druhou stranu vyčkávat zbytečně dlouho by také neměla.

"Po rozchodu by se měl člověk opět zamilovat zhruba po roce až dvou. Komu se to nepodaří do oněch dvou let, tam hrozí, že to tak může mít až do smrti. Že nebude schopen se zamilovat do někoho jiného," dodal pro ŽivotvČesku.cz psycholog.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.