Taťána Kuchařová změnila radikálně účes. Vypadá jako Sharon Stone

Taťána Kuchařová
Taťána Kuchařová
Foto: Profimedia
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 9. 2023

Taťána Kuchařová opět upoutala pozornost svých fanoušků výraznou změnou ve svém vzhledu. Modelka se odhodlala k odvážnému kroku a nechala si radikálně zkrátit své dlouhé blond kadeře. "Pokud se cítí skvěle, je to to nejlepší, co pro ženu může být, protože jí to dodá sebevědomí," okomentoval pro ŽivotvČesku.cz změnu stylista hvězd Kája Pavlíček. Není to poprvé, kdy se k podobnému kroku exmanželka Ondřeje Brzobohatého rozhodla.

O Taťáně Kuchařové se v posledních měsících nejvíce mluvilo kvůli jejímu rozvodu s manželem Ondřejem Brzobohatým. Na jejím pracovním nasazení to ale nic neubralo. Někdejší královna krásy je momentálně velice činorodá. "Žiji šťastný a autentický život, obrovsky se mi daří pracovně," uvedla před pár dny pro Showtime, a to v době, kdy si Brzobohatý vzal po téměř roce a půl vztahu Danielu Písařovicovou za manželku v Itálii.

Aktuálně se někdejší královna krásy pochlubila tím, že kvůli nové kampani své značky si nechala výrazně zkrátit vlasy. Hned se dočkala pochvalných komentářů, kdy jeden z jejích fanoušků vyrukoval s tím, že vypadá jako herečka Sharon Stone.

Miss World z roku 2006 v loňském roce pro ŽivotvČesku.cz vysvětlovala, proč se rozhodla pro změnu, která byla podobná té aktuální.

"Ano, začínám nový život a souvisí to i s náladou a změnami, které právě teď prožívám, a jsem přesvědčená, že je to po všech stránkách změna k lepšímu. Ne jen s tím sestřihem," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Kuchařová, která se rozvedla v polovině loňského března.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.