Kuchařová dostala dotaz ohledně třetí svatby exmanžela Brzobohatého. Odpověděla, že žije autentický a nový život

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová
Foto: Nextfoto
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 20. 9. 2023

Pro moderátorku Danielu Písařovicovou (44) byl závěr minulého pracovního týdne dnem, kdy si za muže vzala svého snoubence – Ondřeje Brzobohatého (40). Pro hudebníka šlo o třetí veselku, moderátorka se vdávala poprvé. Teď pro společenský magazín Showtime promluvila bývalá manželka Brzobohatého, která byla druhá v řadě - Taťána Kuchařová. "Žiji šťastný a autentický život, obrovsky se mi daří pracovně," řekla v úvodu s tím, že k určitému typu otázek se nebude vyjadřovat, a to z důvodu, že se recyklují hlouposti a věci se vykládají jinak, než prý řekne. Narážela na nedávnou mediální přestřelku s exmanželem, kterou pro ŽivovČesku.cz okomentoval Ladislav Špaček.

Snoubenci vstoupili do manželství v pátek 15. září u italského jezera Garda. Hosty na svatbě byli nejbližší - tedy rodiny novomanželů - a řada přátel.

Mnozí po svatbě páru očekávali, zda promluví i druhá manželka Brzobohatého, s níž nedávno umělec svedl mediální bitvu, když ho Kuchařová v církevní žalobě - a to v rámci anulace církevního sňatku - obvinila z jeho údajných libůstek. V převleku ženy po ní totiž měl vyžadovat postelové intimnosti, a to jako drag queen. To však hudebník a herec odmítl. Po řadě ostrých a vzájemných vyjádření Brzobohatý nakonec na sociální síti Instagram uvedl, že podává na bývalou choť civilní žalobu k soudu pro pomluvu.

Redakce ŽivotvČesku.cz se v době, kdy se kauza řešila, dotázala české legendy přes etiketu Ladislava Špačka, který byl vyloženě smutný z toho, co se mezi Kuchařovou a Brzobohatým, které oba osobně zná, stalo, jak lze jejich spor v rámci etikety vnímat.

"To nemá s etiketou nic společného. Je to vzájemný spor, který je navíc podmíněn normami a řádem církevních předpisů. Do toho my, světské osoby, nemáme co zasahovat," sdělil pro ŽivotvČesku.cz muž, kterého si Václav Havel (†75) vybral pro jeho galantnost, empatii a zejména lidskou slušnost v době, kdy byl hlavou státu ČR, za tiskového mluvčího.

Redaktoři společenského magazínu se vydali za Kuchařovou, a to na jednu z akcí v centru Prahy, kde někdejší královna krásy byla pracovně. Dotazy logicky směřovaly ke svatbě Brzobohatého a jeho v pořadí třetí ženy.

"Nechávám si ty věci pro sebe a je to lepší. Jsem z minulosti poučená. Žiji šťastný a autentický život a obrovsky se mi daří pracovně. Užívám si cestování, užívám si přátel, užívám si toho nového života," uvedla s tím, že v současnosti je šťastná - což byla i odpověď na dotaz, zda je v současnosti po jejím boku nějaký muž.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.