Dcera Lucie Zedníčkové je věrná kopie slavné maminky. O té podobě mluví všichni, přiznala herečka

Lucie Zedníčková má dvě děti a podoba s její dcerou Amélií je neuvěřitelná
Lucie Zedníčková má dvě děti a podoba s její dcerou Amélií je neuvěřitelná
Foto: nextfoto.cz
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 12. 2020

Herečka a moderátorka Lucie Zedníčková (52) oslavila v polovině listopadu narozeniny a svým vzezřením budí spíše dojem, že mládne. Je také dvojnásobnou maminkou dcery Amelie (16) a syna Mikuláše (23). A právě Amélie je věrnou kopií sympatické představitelky právničky Nadi Růžičkové z oblíbeného seriálu z lékařského prostředí.

Lucie Zedníčková je známá osobnost a také dcera herce a moderátora Pavla Zedníčka (71). Ztvárnila řadu seriálových, divadelních i filmových rolí, ale televizní diváci si ji oblíbili mimo jiné v Ordinaci v růžové zahradě nebo v »primáckém« Přístavu. Herečka má dvě děti a často slýchá, že její dcera Amelie nezapře výraznou podobu slavné maminky.

"O té podobě mluví všichni. Osobně mám pocit, že je spíš podobná Vítkovi (producentovi Vítkovi Pokornému, pozn. red.). U svých dětí to vidím naopak, mám pocit, že syn je podobný spíše mně a dcera tátovi. Asi jsou namixovaní a každý to vidíme jinak. Je jasné, že z nich mám radost, jsou to moje děti," řekla Lucie Zedníčková pro ŽivotvČesku.cz.

"Když byla Amelie malá, okolí tu podobu moc nevnímalo. Děti se hodně mění, jak se vyvíjí. Mívají období, kdy jsou podobné nejdřív jednomu rodiči, pak druhému. Naši podobu s dcerou občas někdo zmínil, ale pak zas říkali, že je dcera podobná tátovi. Prochází to vývojem," dodala sympatická herečka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.