Dcera ministra Prymuly: Včera nejhledanější žena internetu, dnes fotky krásné Karolíny mizí

Bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula
Bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula
Foto: ŽivotvČesku
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 27. 10. 2020

V posledních dnech a hodinách se nemluví jen o ministrovi Prymulovi (56), ale také o jeho dceři Karolíně. Ještě nedávno jste Karolínu Prymulovou (31) mohli dohledat na několika sociálních sítích. Jak rostl vliv jejího otce, začala mizet digitální stopa jeho půvabné dcery. Co o Karolíně Prymulové dnes víme? Podívejme se na ženu, která má v zádech obrovské věno a jednou bude bohatou nevěstou. Pokud se tedy už nevdala.

Karolína Prymulová se vdala. Její otec kvůli tomu posunul nařízení o shromažďování osob, aby se stihla svatba jeho dcery…

To byla zpráva, která českým internetem létala několik dnů. Neexistovaly žádné fotky ze svatby, ale ozývali se »svědkové«, kteří tvrdili, že Prymulové na svatbu vezli květiny a že jejich kamarádka šila vlečku. Nic z toho se nepotvrdilo. Roman Prymula tehdy rázně uvedl, že celá zpráva je obyčejný hoax.

"Je to absolutní nesmysl. Lidé by neměli věřit dezinformacím, " uvedl Prymula pro portál ŽivotvČesku.cz, když jsme se ho na veselku zeptali.

Budeme tedy předpokládat, že Karolína Prymulová se bude vdávat až za rok, jak na svém twitterovém účtu oznámil její táta. A bude to dobrá partie.

Absolventka University of South Florida, kde vystudovala obory epidemiologie, veřejné zdravotnictví a biostatistika, dne 24. září 2013 založila v Hradci Králové firmu Biovomed, s. r. o. A začalo se jí hned dařit. Společnost Biovomed zaznamenala podle webu Ceskavec.com a výpisů z obchodního rejstříku raketový růst. V roce 2013 získala zakázky za 32 milionů korun. Rok poté vykázala tržby 41 milionů. Dařilo se jí i v roce 2015, tehdy společnost utržila 34 milionů.

Její tatínek v té úspěšné době působil jako předseda České vakcinologické společnosti i jako ředitel FN Hradec Králové. Začalo se hovořit o tom, zda Prymula není náhodou ve střetu zájmů a tehdejší ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček ho v roce 2016 z vedení hradecké nemocnice odvolal. Zlaté časy společnosti Biovomed pak končí. Ale není to konec Karolíny Prymulové.

Ta se v říjnu 2020 opět dostává do centra dění. V jednu chvíli je to jméno, které válcuje český internet. Každý chce vědět, jak dcera pana Prymuly vypadá. Portál Euro.cz přináší zprávu, že firma Medimun, kterou ovládá krásná Karolína, získala v srpnu 2020 dotaci více než 650 000 korun z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Peníze mají jít na nákup technologií k výrobě dezinfekce.

Karolína Prymulová i její otec k dotaci mlčí. Nemají potřebu věc komentovat. Otec má vážné starosti od té doby, co ho fotografové načapali v restauraci na Vyšehradě po boku Jaroslav Faltýnka.

Congratulations to Maryam Rahji, Michele Headley, Ogie Umasabor-Bubu, Karolina Prymulova, Swarali Tadwalkar, Stella Valavanis and Dozie Emechebe on completing their Field Experience!!!

Zveřejnil(a) USF Epidemiology and Biostatistics Student Association dne Úterý 28. dubna 2015

V minulosti byla Karolína Prymulová hodně aktivní na sociálních sítích. Dnes z nich mizí a o popularitu nestojí. Pokud chcete porovnat, kolik krásy zdědila po otci, doporučujeme mrknout na stránky floridské univerzity. V době zámořských studií pohledná dívka vůbec netušila, jak intenzivně se jednou její jméno bude v Česku vyhledávat.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.