Dcera Semira z Kobry 11 se potatila. Erdoğan Atalay má doma už 18letou slečnu, která roste do krásy

Herec Erdogan Atalay se proslavil jako Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11
Herec Erdogan Atalay se proslavil jako Semir Gerkhan v seriálu Kobra 11
Foto: Profimedia
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 29. 6. 2021

Televizní diváci si ho oblíbili jako vrchního komisaře Semira Gerkhana v seriálu Kobra 11. Německý herec Erdoğan Atalay (54) je šťastný po boku manželky Katjy Ohneckové (44), se kterou se oženil v roce 2017 na exotických Maledivách. Má také tři děti – syna Marise (8) a dcery Matildu (3) a osmnáctiletou Amiru Pauletu Melisande, která vyrostla do krásy a mohla by chtít prorazit ve světě modelingu.

Erdoğan Atalay není pouze herec, ale také scénárista a producent. Od roku 2016 měl dokonce produkčně na starosti akční seriál Kobra 11, ve kterém se sám proslavil jako vrchní komisař dálniční policie Semir Gerkhan. Před více jak třemi lety vstoupil do manželství s agentkou Katjou Ohneckovou a užívá si velkou rodinu, kterou si vždycky přál.

Jeho nejstarší dcera Amira Pauleta Melisande, kterou má s bývalou manželkou a herečkou Astrid Ann Marií Pollmanovou (53), už oslavila plnoletost a stala se z ní pohledná dívka, která se podobá spíše svému slavnému otci, nežli matce. V rozhovoru pro server Filmreporter.de představitel Semira vzpomínal, jak ho dcera jako malé děvče dojala, když spolu vyrazili do zahraničí.

"Když jsme byli s mojí dcerou na dovolené na Mauriciu, šli jsme do tamní džungle. Zeptal jsem se jí, jestli se bojí tygrů, a ona mi odpověděla, že ne, protože tam jsem s ní. To mě dojalo k slzám. Opravdu věřila, že by její otec měl šanci přeprat tygra," řekl Erdoğan Atalay k dojemnému zážitku s Amirou Pauletou Melisande. Připomněl také seriál, ve kterém byl hvězdou po několik sezón, a především pak svou roli policisty. "Mám rád jeho asertivitu. To máme společné. Ale není tak netrpělivý jako jsem já. Neřadí se ani mezi klasické hrdiny. Myslím, že se s ním každý divák dokáže ztotožnit. Koneckonců jsme jen lidé, ne Supermani," sdělil.

Z jeho malé holčičky už vyrostla slečna, která má otcovy výrazné rysy. Mají spolu velmi hezký vztah a často podnikají nejrůznější akce a výlety. Otázkou zůstává, zda Amira Pauleta Melisande bude mít ambice pro kariéru herečky po vzoru otce nebo se raději zaměří třeba na pole modelingu. To však ukáže až čas.

Jeho snem vždy bylo mít velkou rodinu. Řeč je o hlasově mimořádně nadaném zpěvákovi Bohuši...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.