Decka bílého na hubnutí: Hvězda taneční show Pavla Tomicová v bistru shazovala kilogramy

Herečka Pavla Tomicová
Herečka Pavla Tomicová
Foto: Profimedia.cz
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 23. 9. 2020

Herečka Pavla Tomicová (58), kterou si lidé spojují nejen s kvalitní filmovou tvorbou, ale i populární televizní taneční soutěží, si krátila chvilku při čekání na manžela Ondřeje Malého na zahrádce občerstvení. A sklenkou bílého vína podpořila své hubnutí, do kterého se během taneční soutěže, ve které byla hvězdou, pustila.

Dobrá sklenka vína a nohy na lavičce byly příjemným relaxem při »nekonečném« čekání na manžela. Když její životní partner dorazil, vypravili se společně kousek za Prahu, kde si vyzvedli jízdní kolo. Než odjeli, trvalo dlouhé minuty, než se Ondřejovi podařilo bicykl naložit do auta.

Herečce se v době, kdy soutěžila v pořadu StarDance podařilo shodit několik kilogramů a sama přiznala, že v tanci i hubnutí hodlá pokračovat.

"Určitě budu tančit, bavilo mě to. Pokud jde o hubnutí, diety jsem vyzkoušela, a to moc nefunguje. U mě se osvědčil pohyb a pravidelná strava," prozradila pro ŽivotvČesku.cz sympatická herečka, která ví, co dělá.

Víno v malém množství totiž hubnutí podporuje a Pavla v soutěži na konci roku 2018 ukázala, že když se do něčeho pustí, myslí to rozhodně vážně. Dokonce tehdy prozradila, že zhubla dvě čísla konfekční velikosti.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.