Desetileté výročí od svatby s krásnou manželkou. Nejvíce oceňuji, že to se mnou vydržela, říká Zdeněk Pohlreich

Zdeněk Pohlreich s manželkou Zdeňkou
Zdeněk Pohlreich s manželkou Zdeňkou
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 19. 8. 2021

Na televizních obrazovkách ho diváci mohli sledovat jako přísného »kata«, který se snažil zachránit chřadnoucí restaurace a stravovací podniky. Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich (64) však není pouze známá osobnost, ale také manžel. Zanedlouho oslaví se svou osudovou ženou Zdeňkou (48) významné desáté výročí ode dne svatby. "Nejvíce na svojí ženě oceňuji, že to se mnou dokáže vydržet. Je to se mnou těžké, znám se. Ale měli jsme oba štěstí," řekl pro ŽivotvČesku.cz.

Někdo touží po velkolepé svatbě a někdo chce soukromý obřad, kde si užije chvíle s rodinou, přáteli a nejbližšími. Zájmu médií se chtěl vyhnout i Zdeněk Pohlreich, který se oženil s dlouholetou partnerkou Zdeňkou ve Švýcarsku v sobotu 15. října 2011 – v den jejích narozenin. Významný den sympatického páru se konal na břehu Bodamského jezera, kde se nachází zámeček Romanshorn. Zdeněk Pohlreich vstoupil do manželství stejně jako jeho milovaná žena už podruhé. Z předchozího svazku má syna Honzu.

Letos uplyne desetileté výročí ode dne jejich svatby a Zdeňka Pohlreichová k tomu oslaví ještě poslední narozeniny před jubilejní »padesátkou«. Přesto vypadá výrazně mladší a manželské dvojici to spolu velmi sluší. "Informace o desetiletém výročí jsou správné. Nejvíce na svojí ženě oceňuji, že to se mnou dokáže vydržet. Je to se mnou těžké, znám se. To je všechno, co k tomu mohu říct. Jinak je všechno naše soukromá věc. Měli jsme oba štěstí, že jsme šťastní – asi tak bych to vyjádřil," řekl Zdeněk Pohlreich pro ŽivotvČesku.cz s tím, že má za sebou dovolenou, kterou strávil v turisticky oblíbeném Řecku.

"Na dovolené jsme byli týden. Byla rozhodně odpočinková, protože pojem »pracovní dovolená« já neznám," dodal oblíbený mistr kuchyně a televizní tvář několika gastronomických pořadů pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.