Děsivý zážitek: Muž zdokumentoval ducha na fotce. Strach ho přiměl se okamžitě odstěhovat z bytu

Ilustrační snímek
Ilustrační snímek
Foto: Pixabay.com
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 11. 12. 2020

Posmrtný život a duchové jsem tématem nekonečných diskuzí a lidé se dělí na dvě skupiny – první jsou ti, kteří jsou k celé věci skeptičtí a jsou to, jak se říká, »nevěřící Tomášové«. Ti druzí jsou pak přesvědčeni o tom, že věci mezi nebem a zemí skutečně existují. Australan, který žil ve sdíleném bytě, má za sebou hrůzný zážitek, který ho přiměl nejen věřit, ale především se okamžitě odstěhovat pryč.

Mladý Australan žil poklidným životem ve sdíleném bytě s přáteli, ale to, co mělo přijít, by ho asi nikdy nenapadlo. Na chodbě totiž zaregistroval zvláštní zvuky, které mohl jen těžko považovat za cokoli souvisejícího s prostory celého domu, kdy občas něco zavrže nebo kapou kohoutky. V předsíni totiž uslyšel dost zřetelné kroky, přesto, že byl doma sám, a posléze taky uviděl něco, na co asi nezapomene.

Vyšel do předsíně a zpoza dveří vedoucích do kuchyně, spatřil bledou lidskou tvář. Okamžitě vytáhl mobil a děsivý přízrak vyfotil. Během chvíle však duch zmizel a s ním i nevysvětlitelné zvuky. "Jak jsem to vyfotil, zkontroloval jsem kuchyň a všechny další pokoje. Nikoho jsem nenašel. Přední dveře byly zamčené a všechna okna také. Netuším, co se stalo," řekl muž, kterému zůstane v hlavě už napořád vzpomínka na bledou tvář ducha, jak uvedl Daily Mail.

Přemýšlel i nad tím, že si z něj vystřelili jeho spolubydlící, ale nic tomu nenasvědčovalo. Vše zkontroloval, prozkoumal a v bytě se nacházel sám. Fotku sdílel na sociálních sítích a hned se dočkal odezvy. "Z toho mi jde mráz po zádech," napsal jeden muž. "Zpočátku jsem to neviděl, ale jak jsem to zaregistroval, měl jsem z toho husí kůži. Když jsem byl dítě, viděl jsem ducha, takže tomu určitě věřím," komentoval jiný.

Přesto, že se to jeho spolubydlícím nelíbí, Australan se rozhodl vzít »nohy na ramena« a z bytu se odstěhovat ke své rodině.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.