Detaily údajného rozchodu JLo a Bena Afflecka. Zpěvačka dala najevo, že řeší vážné problémy v jejich vztahu

Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Jennifer Lopezová a Ben Affleck
Foto: Profimedia
Alena Šindelářová | redaktorka
[email protected]
Publikováno: 17. 5. 2024

Ve středu přišla zahraniční média s informací, že se mezi slavnými hvězdami JLo a Benem Affleckem schyluje k rozvodu. Podle zdroje z okolí umělců se měl herec již odstěhovat ze společného domu. Pro magazín In Touch konkrétně uvedl, že to mezi slavnými partnery "nemohlo fungovat". Ačkoliv se zpěvačka ani herec k rozchodu nevyjádřili, JLo přiživila spekulace o vážných problémech ve vztahu tím, že »lajkla« na sociální síti Instagram příspěvek o partnerovi, který "postrádá efektivní komunikační dovednosti". Na to, že ikonická kráska reagovala na příspěvek vztahové koučky, upozornil deník Daily Mail.

Podle některých zasvěcených osob se má mezi hollywoodskými hvězdami schylovat k rozvodu. Necelé dva roky po svatbě už mají žít odděleně. Zvěsti o sporu mezi manželi navíc zpěvačka a herečka přiživila tím, když ve čtvrtek klikla na srdíčko pod příspěvkem známé vztahové koučky Lenny Marsakové. Informuje o tom britský deník Daily Mail.

Příspěvek pojednával o problémech ve vztahu, kde chybí integrita a respekt. "Nemůžete vybudovat zdravý vztah s někým, kdo postrádá integritu a emocionální bezpečí," obsahuje například příspěvek, se kterým umělkyně nějakým způsobem souzní. "Navázat vztah je ta snadná část. Vychovávat a pěstovat, to je jiný příběh. Koneckonců, láska není cit, je to čin," stojí dále v příspěvku, který Lopezovou oslovil.

Ačkoliv manželé nosí snubní prsteny, nebyli spolu viděni už více jak sedm týdnů. Naposledy se spolu ukázali na veřejnosti koncem března, když si zašli na oběd. Sice šli ruku v ruce, jejich výrazy ale příliš šťastně nevypadaly.

Ve čtvrtek informoval magazín Us Weekly, že pár tráví čas odděleně, ale ještě o tom veřejně nemluví. "Jen a Ben mají problémy v manželství," řekl zdroj z okolí páru. "Problémy začali mít před několika měsíci, když Jen začala více pracovat a připravovat se na své turné This is me, které odstartuje příští měsíc v Orlandu," doplnila zasvěcená osoba.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.