Dětství Přemka Forejta bylo divoké. Už v první třídě jsem dostal 3 z hudební výchovy, prozradil

Respektovaný šéfkuchař Přemek Forejt
Respektovaný šéfkuchař Přemek Forejt
Foto: Se svolením Přemka Forejta

Porotce ze známé reality show, ve které o prvenství bojují amatérští kuchaři, Přemek Forejt (33), na řadu lidí působí velmi jemným dojmem. V dětství byl ale podle svých slov pěkný uličník. "Byl jsem hodně divoké dítě," prozradil pro ŽivotvČesku.cz gastro kouzelník, který tvoří partnerskou dvojici s herečkou Evou Burešovou (27).

Přemek má dnes už mnohé za sebou. Pokud se ale ohlédne do minulosti, do doby, kdy byl dítě, tak možná hodně lidí překvapí to, že se rozhodně neřadil ke klidným dětem. "Byl jsem hodné dítě, ale byl jsem divoký," řekl o sobě pro ŽivotvČesku.cz vyhlášený šéfkuchař známé olomoucké restaurace.

Na základní škole se rozhodně neřadil k premiantům. "Nebyl jsem nejlepší žák. Nedávno bylo pololetní vysvědčení a moje dcera přinesla samé jedničky a po mně v tomto vůbec není, protože třeba já jsem v první třídě přinesl domů na konci školního roku trojku z hudební výchovy," zavzpomínal pro ŽivotvČesku.cz Přemek Forejt, který v době, kdy se po základní škole rozhodoval, čím se bude živit, neměl úplně jasno.

Sám vyhlášený šéfkuchař totiž přiznal, že gastronomie byl výběr jen z důvodu, že tápal, čím by se chtěl v budoucnu skutečně živit. "Já jsem nebyl dítě, které by lezlo mámě do kuchyně. Když jsem se rozhodoval, na jakou školu jít, tak jsem šel studovat gastronomii. Prostě jsem nevěděl, co bych chtěl dělat a vaření mi přišlo jako dobrý nápad," dodal pro ŽivotvČesku.cz Přemek Forejt.

Oblíbená herečka Eva Burešová (27) i na konci roku myslí na fanoušky a ukázala fotku z dě...

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Zavřít reklamu