Reklama:

Holčičku na snímku byste nepoznali. Proslavila se v Česku díky svatební reality show, svého partnera pak ale odkopla

Štěpánka Hadenová jako miminko
Štěpánka Hadenová jako miminko
Foto: Se svolením Štěpánky Hadenové
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 28. 8. 2021

Kdo by čekal, že z tak rozkošného miminka vyroste potetovaná rebelka. Hvězda svatební reality show Štěpánka Hadenová (32) zavzpomínala na své dětství a na první lásku. "Poprvé jsem se zamilovala na základce do kluka, se kterým jsem chodila na karate, bylo mi 15 let," zavzpomínala pro ŽivotvČesku.cz.

Reklama:

Štěpánka Hadenová se proslavila účinkováním v televizní svatební reality show, dlouho se zdálo, že se sympatickým Pavlem Dleskem (38) by to mohlo klapat nejen pod dohledem televizních kamer, nakonec ale strasti reálného života zajímavý pár rozdělily. Štěpánka Hadenová pro ŽivotvČesku.cz zavzpomínala na své dětství a pochlubila se černobílými snímky, na kterých je ještě jako malinké miminko.

Reklama:

"Poprvé jsem se zamilovala na základce do kluka, se kterým jsem chodila na karate. Byla to moje první válka láska, bylo to v 9. třídě a já se chystala na střední, bylo mi 15 let a vydrželo nám to 4 roky," pochlubila se žena, která nyní pracuje v Českých Budějovicích ve firmě prodávající auta. Jako malá ale chtěla dělat zajímavější povolání.

"Já jsem chtěla být policistkou. Ani nešlo o to, že bych běhala po ulici a lovila zločince, ale chtěla jsem být specialistka na pyrotechniku a zneškodňovat bomby," zasmála se potetovaná kráska, když pro ŽivotvČesku.cz vyprávěla o první pracovních snech.

Na základní škole nebyla žádnou »šprtkou«, ale patřila ke zdravému průměru. "Moc mě bavil dějepis a nesnášela jsem matematiku. A ještě tam určitě napište, když už se bavíme o základce, že jsem ve školní jídelně nesnášela mlékovou polévku, ale to jsem určitě nebyla sama," dodala pro ŽivotvČesku.cz žena, která je momentálně single.

Reklama:

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.

Reklama:
Reklama: