Díky lásce kvete stále do krásy. Anife Vyskočilová promluvila o seznámení s osudovým mužem. Je to Němec, říká

Moderátorka, herečka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Moderátorka, herečka a podnikatelka Anife Vyskočilová
Foto: Nextfoto
Klára Zaňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 10. 10. 2021

Její temperament je dobře známý a pro její osobu také hodně charakteristický. Moderátorka, herečka a podnikatelka Anife Vyskočilová (47) patří mezi výrazné tváře českého showbyznysu, které jsou výmluvné a vždy mají co říct. Ovšem co se týká jejího partnera, umí si držet soukromí »pod pokličkou« a nechce příliš prozrazovat. "Hodně jezdím do Německa, protože můj muž je Němec," vyjádřila se pro ŽivotvČesku.cz.

Anife Vyskočilová je krásná žena, které však nechybí ani silná osobnost. I proto vedle sebe potřebuje partnera, který bude pořádný chlap a také stabilní životní opora.

V televizním pořadu 7 pádů Honzy Dědka popsala poměrně zajímavé seznámení se svým přítelem, které se odehrálo překvapivě v prostředí jejího podniku. "Seznámili jsme se u mě v kavárně. Byl to vlastně můj první zákazník. Koukám, že tam stojí takový samec. Začala jsem mu říkat, že miluji německé kroje, jídlo a jeho také miluji. A on mi odpověděl, že bych neměla kouřit tolik trávy poránu," popsala Anife Vyskočilová, jak proběhly první chvíle s jejím osudovým mužem, když jí na první pohled padl do oka.

Sousední Německo je pro ni přitom zemí, k níž má blízký vztah z vícero důvodů. "Hodně jezdím do Německa, protože můj muž je Němec a celá moje rodina tam žije. Jezdím tam tedy navštěvovat příbuzné. Nechci se očkovat než budu vědět, že je vakcína skutečně dobrá. Za rok budeme vědět více a uvidíme, co se bude dít," řekla Anife Vyskočilová pro ŽivotvČesku.cz s tím, že není člověk, který by musel věci plánovat.

Sama se rozhodla založit si vlastní byznys, který vede ráda a baví ji to přesto, že doba podnikání příliš nepřeje a ekonomika se dává dohromady jen velmi pomalu. "Mám závazek se svou kavárnou a cukrárnou. Před rokem a půl jsme ani netušili, že bude nějaká epidemie, člověk neví, co bude zítra. Žijme dneškem a buďme rádi, že jsme. Život neberu na lehkou váhu a užívám si každý den, jak přijde," dodala krásná moderátorka, herečka a podnikatelka pro ŽivotvČesku.cz.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.