Dívčí souboj v show o vaření ustála Pavlína. Exotická Chili musela sundat zástěru

Pavlína postoupila do finále
Pavlína postoupila do finále
Foto: Archiv TV Nova
Rudolf Šindelář | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 29. 9. 2020

Úterní klání o titul MasterChef Česko je u konce. Tentokrát měli soutěžící za úkol zkombinovat chuťově odlišné potraviny. Netradiční disciplína poslala domů sympatickou Chili. Kontroverzní účastnice Pavlína odchodu unikla jen o vlásek.

Prvním postupujícím do finálové pětky se stal hokejový trenér Roman, který svým receptem porotu doslova okouzlil. Netradiční pokrm u tří porotců zabodoval i od Ivky, Pepy a Pavla. A bylo jasno, kdo si musí vybojovat druhou šanci.

Pavlína unikla jen o vlásek

Vyřazovací výzva se opět nevyhnula Pavlíně, které se kombinace řepy s čokoládou moc nepovedla. Před odchodem domů ji mohla zachránit jen výzva v podobě přetvoření boloňského ragú. O postup se utkala se soutěžící Chili. Dívčí souboj o místo na balkóně byl napínavý až do konce.

Top 5 v kuchyni MasterChef

Porota nakonec rozhodla o tom, že do finálové TOP 5 postoupí kontroverzní soutěžící Pavlína. Ambiciózní a často diváky kritizovaná účastnice už byla jen kousek od vyřazení několikrát. Ani dnešní výzva ji domů ale neposlala. Mezi pětici nejlepších amatérských kuchařů v Česku postoupili Pepa, Roman, Ivka, Pavel a Pavlína.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.