Dívčí válka o prsa. Potetovaná nevěsta Štěpánka řekla, co si myslí o diskutovaných ňadrech kolegyně Natálky Mykytenko

Účastnice svatební reality show Natália Mykytenko
Účastnice svatební reality show Natália Mykytenko
Foto: Nextfoto
Josef Šťastna | Redaktor
[email protected]
Publikováno: 3. 8. 2021

Štěpánka Hadenová (32) a Natália Mykytenko (23) jsou hodně rozdílné ženy, ale plno věcí je spojuje. Obě se účastnily svatební reality show, obě mají na těle tetování, obě mají vylepšené poprsí. Natálka, která před televizními kamerami nedala šanci fotografovi Františkovi, své silikony obhajuje před fanoušky, že jsou přesně takové, jaké si vždy přála. "Mně osobně se její prsa nelíbí, přijdou mi taková jakoby »rozkutálená«, ale hlavní je, jak se cítí ona sama," uvedla pro ŽivotvČesku.cz Štěpánka Hadenová.

Dívka, která pochází z Ukrajiny, svůj život rozdělila na období »předsilikonové« a »posilikonové«. Fanouškům detailně popsala celou operaci a byla otevřená i v tom, když vyprávěla, jak od puberty toužila po plném hrudníku.

"Já nejsem fanda do plastik, ale větší prsa jsem chtěla od 17 let. Kluci mě do toho nikdy nenutili, já sama jsem si řekla, že až budu starší, že si udělám radost," uvedla Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz v době, když se na životní operaci chystala.

"Jsem rozhodně spokojená. Byla jsem spokojená již dříve, ale teď nemám o sobě žádné pochybnosti a žádné výčitky ohledně svého těla," pochlubila se Natálka Mykytenko pro ŽivotvČesku.cz pár dnů po operaci.

U Natálky zavládlo obrovské nadšení a nemohla se dočkat dne, až bude moci bujný dekolt ukázat fanouškům. Po šesti měsících života se čtyřkami pod bradou ale začala Natálka dostávat od svých fanoušků také otázky na tělo s tím, že je určitě nejvyšší čas na reoperaci. Jedna z fanynek dokonce účastnici svatební reality show varovala, že prsa budou dál intenzivně klesat a nebude to hezký pohled.

"Mám je teprve šestý měsíc a jsem spokojená. Takže reoperaci nepotřebuji," odvětila dívka, která v televizní show odmítla sympatického fotografa Františka a kritikům doporučila, ať začnou přemýšlet raději o svém psychickém rozpoložení.

K výraznému poprsí se vyjádřila pro ŽivotvČesku.cz také Štěpánka Hadenová. "Já ji moc nesleduji, nikdy mě nebavila, ale něco jsem zahlédla. Mně osobně se její prsa nelíbí, přijdou mi taková jakoby »rozkutálená«, ale neviděla jsme je samozřejmě detailně. Za mě se to moc nepovedlo, ale soudit nemohu. Mám pocit, že jí tam toho dali moc. Ale důležité je, zda je ona sama spokojená. Pokud ona spokojená je, tak lidi kolem a jejich názory řešit nemusí," uvedla pro ŽivotvČesku.cz potetovaná kolegyně ze svatební reality show.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.