Dívčí válka vypukla. Jsi trapná a zapšklá, vzkázala Dáda Patrasová kolegyni Zuzaně Bubílkové. Ozvala se také dotčená Radka Třeštíková

Dagmar Patrasová
Dagmar Patrasová
Foto: Profimedia
Alžběta Staňková | Redaktorka
[email protected]
Publikováno: 8. 7. 2022

Publicistka Zuzana Bubílková (70) se dosud věnovala především politické satiře. Nyní si však uvědomila sílu sociálních sítí, a tak začala parodovat své kolegyně ze showbyznysu. Po Dádě Patrasové (66) se její obětí stala spisovatelka Radka Třeštíková (41). Obě dámy si to nicméně nenechaly líbit a v komentářích pod žertovnými fotografiemi se do Zuzany Bubílkové pořádně opřely. Ta se však zatím od všech nařčení distancuje. "Vůbec to nebylo myšleno nějak útočně na nikoho," uvedla pro ŽivotvČesku.cz.

Začalo to fotografií po běžeckém tréninku. Zuzana Bubílková se po sportu vyfotila s plechovkou nealkoholického piva, což okomentovala slovy "Mám žízeň jako Dáda." Narážela tím na spekulace o tom, že královna dětských srdcí Dáda Patrasová má mít potíže s pitím, které si ráda dopřeje. Herečka na to konto v komentářích na Instagramu reagovala prostým »Cože?«, čímž pobavila celý internet.

"Vůbec to nebylo myšleno nějak útočně na nikoho. Byla jsem běhat a měla jsem žízeň, tak jsem si dala nealkoholické pivo. Všimla jsem si, že mi příspěvek komentovala Dáda, ale nerozumím tomu. Dáda taky mívá žízeň, každý míváme občas pořádnou žízeň," reagovala skrze ŽivotvČesku.cz novopečená komička a recesistka Zuzana Bubílková.

Tím však celá záležitost zdaleka neskončila. Na karlovarském filmovém festivalu na sebe totiž upoutala pozornost spisovatelka Radka Třeštíková, která na červený koberec vyrazila v poněkud nevhodném a příliš odhaleném outfitu, který navíc porušoval dress code, požadovaný pořadatelem. Právě to Zuzanu Bubílkovou inspirovalo k tomu, aby si oblékla podobný outfit, fixem si nakreslila tetování, které má na břiše známá spisovatelka, a ze své kolegyně si tak udělala legraci.

Ani tento počin nenechal dlouho čekat na reakci. Dáda Patrasová, která se měla potřebu podobně zesměšněné Radky Třeštíkové zastat, reagovala na snímek v komentářích slovy: »Bubílková je trapná a zapšklá«.

Ozvala se také samotná spisovatelka, která však po čase svůj komentář smazala. "Proč ne, Zuzano, pokud na to máte koule. To tetování mám na sobě kvůli svému mrtvému tatínkovi, to jen pro info, kdybyste si ho příště chtěla někam pro pobavení nakreslit," bylo jeho původní znění.

Co se týče reakcí veřejnosti, jsou nyní rozdělené na dva tábory. Zatímco jeden z nich osobitý humor Zuzany Bubílkové oceňuje, druhému z nich připadají podobné vtipy nedůstojné a trapné. Ani jedna z dotčených dam se přitom kromě komentářů k situaci oficiálně nevyjádřila.

Diskutujme slušně. Pravidla diskuze na portálu ŽivotvČesku.cz.